به روز شده در: ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۰
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی:
«همتی» گفت: نیروهای ارتش در پایگاه‌های عملیاتی مرزهای شمال غرب کشور آمادگی کامل دفاعی و نظامی دارن ما در سفر به مناطق مرزی آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی و حضور بین نیروهای مسلح، آمادگی‌شان را بازدید می‌کنیم.
کد خبر: ۴۸۳۲۸۳
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۴ - 12October 2021

به گزارش دفاع‌پرس از تبریز، «حسن همتی» رییس کمیته امنیت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از قرارگاه‌های عملیاتی تیپ ۲۵ نیرو مخصوص واکنش سریع در مناطق مرزی شمالغرب کشور، اظهار داشت: این بازدید به دنبال تحولات اخیر در مرزهای شمال غرب و اجرای رزمایش فاتحان خیبر انجام شد که گزارش آن و روحیه بالای کارکنان تکاور ارتش، سپاه، مرزبانی و آمادگی کامل نیروهای مسلح به کمیسیون امنیت ملی داده خواهد شد.

همتی با تاکید بر اینکه نیروهای ارتش در پایگاه های عملیاتی مرزهای شمال غرب کشور آمادگی کامل دفاعی و نظامی دارند، گفت: در سفر به مناطق مرزی آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی و حضور بین نیروهای مسلح، آمادگی‌شان را بازدید می کنیم.

وی با اشاره به دیگر اهداف سفر این کمیسیون به شمال غرب کشور، افزود: در مدت سه روز مسائل امنیتی و مرزی این منطقه بررسی می‌شود.

وی یادآور شد: وضعیت امنیتی و نیز استقرار نیروهای نظامی و انتظامی در مناطق مرزی شمال غرب کشور به خصوص در مرز با کشور آذربایجان و نخجوان مورد تاکید این هیات است.

همتی گفت: پس از این بازدید، شرکت در جلسه شورای تأمین در مراکز  استان و نیز برخی شهرستان‌های مرزی شمال غرب کشور از دیگر برنامه‌های کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار