به روز شده در: ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۹
مدیرکل امور شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت:
مدیرکل امور شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت گفت: با توجه به تقاضای برخی از دانشجویان معزز شاهد و ایثارگر که تاکنون موفق به ثبت نام برای نقل و انتقالات دانشجویی نشده‌اند، زمان ثبت نام تمدید شد.
کد خبر: ۴۸۳۳۴۰
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۸ - 12October 2021

مهلت نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر علوم پزشکی تمدید شدبه گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، دکتر محمد تاج فرد مدیرکل امور شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت با اعلام این خبر گفت: بر این اساس زمان ثبت نام انتقال دانشجویان معزز شاهد و ایثارگر ورودی جدید تا ۲۶ مهرماه تمدید شد.

وی افزود: همچنین دانشجویان معزز شاهد و ایثارگر ورودی‌های قبل که در مهلت تعیین شده قبلی موفق به ثبت نام نشده اند، در روز‌های ۲۷ و ۲۸ مهرماه مجاز به ثبت نام در سامانه انتقال خواهند بود.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت گفت: بر اساس آیین نامه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، حداکثر پنج درصد سهمیه پذیرش مقاطع تحصیلی دانشگاه‌های علوم پزشکی (به جز مقطع دکتری تخصصی) برای نقل و انتقال دانشجویان در شروع هر سال تحصیلی اختصاص می‌یابد.

وی تأکید کرد: تسهیلات موضوع آیین نامه انتقال صرفاً برای همسر و فرزندان شهید، آزادگان و همسر و فرزندان و جانبازان بالای ۲۵ درصد و همسر و فرزندان آنان است و شامل سایرین نیست.

مدیرکل ستاد شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت افزود: دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی جدید (۱۴۰۰) لازم است پس از ثبت نام در دانشگاه مبداء و دریافت شماره دانشجویی تا تاریخ ۲۶ مهرماه از طریق سامانه انتقال نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

وی با بیان اینکه ثبت نام انتقال برای «دانشجویان ورودی سال‌های قبل»، در شهریور ماه صورت گرفته است، تاکید کرد: این دسته از دانشجویان نیز صرفاً در روز‌های ۲۷ و ۲۸ مهرماه می‌توانند نسبت به ثبت درخواست انتقال خود اقدام کنند. این مهلت ثبت نام، برای آخرین بار بوده و به هیچ وجه قابل تمدید نیست.

تاج فرد تاکید کرد: دانشجویان واجد شرایط انتقال، لازم است پس از ثبت نام در دانشگاه مبدا و اخذ شماره دانشجویی در زمان تعیین شده از طریق سامانه نقل و انتقال به آدرس: vsa.behdasht.gov.ir یا http://shahedtransmission.behdasht.gov.ir اقدام کرده و از مراجعه حضوری به دانشگاه‌ها و ستاد مرکزی وزارتخانه خودداری کنند.

وی درباره اعلام نتیجه نقل و انتقال متقاضیان افزود: درخواست متقاضیان در کمیسیون نقل و انتقالات بررسی و نتیجه بررسی انتقال دانشجویان «ورودی جدید» و «ورودی سال‌های قبل» اعم از موافقت یا مخالفت، به طور همزمان در «نیمه اول آبان ماه» از طریق سامانه و پیامک به دانشجو اطلاع رسانی می‌شود و به صورت کتبی نیز به دانشگاه مبداء و مقصد نیز اعلام می‌شود.

انتهای پیام/ 141

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار