به روز شده در: ۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۲
رئیس پلیس پیشگیری ناجا خبر داد؛
رئیس پلیس پیشگیری ناجا از کشف و جمع‌آوری ۵ هزار و ۸۰۰ سلاح جنگی و شکاری توسط یگان محیط زیست خبر داد.
کد خبر: ۴۸۳۳۷۴
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۷ - 12October 2021

کشف و جمع‌آوری ۵۸۰۰ سلاح جنگی و شکاری/ یگان انرژی اتمی خوش درخشیدبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سردار مهدی معصوم‌بیگی رئیس پلیس پیشگیری ناجا امروز در همایش و رزمایش یگان‌های حفاظت دستگاه‌های اجرایی، اظهار داشت: وقتی آمار‌ها را مورد تحلیل قرار می‌دهیم، همه مولفه‌ها گویای آن است که یگان‌های دستگاه‌های دولتی از سال گذشته تا به امروز رو به جلو بوده اند و توفیقات روزافزون داشته اند.

وی افزود: سطح آمادگی یگان‌های حفاظت در ۱۳ یگانی که در دستگاه‌های دولتی تشکیل شده است در سطح عالی است.

معصوم بیگی بیان کرد: در حوزه هوشمندسازی، یگان‌ها کار‌های بسیار خوبی انجام داده اند، فقط در حوزه مقابله با زمین خواری که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب هم بوده است، بالغ بر ۳۴ هزار میلیارد تومان رفع تصرف داشته اند.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: در این یک سال بالغ بر ۵ هزار و ۸۰۰ سلاح جنگی و شکاری توسط یگان محیط زیست کشف و جمع آوری شده است. همچنین ۱۴ هزار نفر متجاوزین به محیط زیست دستگیر و بازداشت شدند.

وی ادامه داد: حدود ۱۳ هزار پرونده در حوزه محیط زیست توسط یگان حفاظت محیط زیست تشکیل شده است.

معصوم بیگی خاطرنشان کرد: ساماندهی و جمع آوری دستفروشان از سوی یگان حفاظت محیط زیست قویاً پیگیری شده است؛ یگان انرژی اتمی از فعال‌ترین یگان‌ها هستند و با رشادت‌های بسیار کار‌های ارجمندی انجام داده‌اند.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: ۲۴۰ هزار بدرقه متهم از سوی یگان سازمان زندان‌ها و بالغ بر ۱۰۰ میلیون نفر که مراجعه به مرکزهای قوه قضائیه داشته اند از سوی یگان حفاظت قوه قضائیه تأمین نظم و امنیت شده است.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها