به روز شده در: ۰۷ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۶
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش:
امیر صباحی‌فرد گفت: تجهیزات استفاده شده در رزمایش مدافعان آسمان ولایت ۱۴۰۰ بومی و لبه فناوری به روز دنیا است.
کد خبر: ۴۸۳۳۹۶
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۰ - 12October 2021

تمامی تجهیزات استفاده شده در رزمایش بومی استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر «علیرضا صباحی‌فرد» فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در حاشیه رزمایش مشترک تخصصی پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت ۱۴۰۰ اظهار داشت: تجهیزات استفاده شده در رزمایش مدافعان آسمان ولایت ۱۴۰۰ بومی و لبه فناوری به روز دنیا است.

وی افزود: در اولین روز رزمایش که در حال انجام است توانسته‌ایم به همه اهداف از پیش تعیین شده دست پیدا کنیم.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: تجهیزاتی که در این رزمایش استفاده کردیم همه تجهیزات بومی است. تجهیزاتی که فناوری لبه فناوری بروز دنیا است و توسط جوانان خودمان در داخل ساخته شده است و هیچ گلوگاهی در این سامانه‌ها نداریم.

امیرصباحی‌فرد با تاکید بر اینکه این تجهیزات لبه فناوری بروز دنیا است، افزود: وقتی می‌گوییم قدرت مطلق پدافند هوایی در منطقه هستیم اتکای ما به همین سامانه‌هایی است که خودمان ساخته‌ایم. سامانه قدرتمند باور ۳۷۳، سامانه درگیری و موشکی ۱۵ خرداد و سامانه‌های جنگالی که در شرایط بسیار سخت محک زدیم و توانستیم از آن‌ها استفاده کنیم.

وی ادامه داد: تا الان رزمایش به خوبی برگزار شده است و امیدواریم که اقدامات بعدی را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش خطاب به دشمنان، گفت: این هشدار را به دشمنان خود می‌دهیم که دائم ما را رصد می‌کنند، بدانند که قدرت پدافند هوایی در منطقه و دنیا به حدی رسیده است که می‌تواند با هر حرکتی در آسمان برخورد کند و این نوید به ملت ایران می‌دهم که فرزندان شما در نیروی پدافند هوایی ارتش تا آخرین قطره خون خود در برابر پاسداری از این خاک و آب ایستاده‌اند.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار