به روز شده در: ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۰
معاون هماهنگ‌کننده نیروی هوافضای سپاه:
سردار سقایی گفت: همراهی، همدلی و همکاری ارتش و سپاه موجب همپوشانی خوبی در مأموریت دفاع از آسمان کشور و دفاع مستحکم هوایی برابر تهدیدات شده و دشمن به خوبی درک کرده است که نمی‌تواند چشم طمعی به کشورمان داشته باشد.
کد خبر: ۴۸۳۴۷۶
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۲ - 12October 2021

همدلی و همکاری ارتش و سپاه دفاع هوایی مستحکمی را ایجاد کرده استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار سرتیپ پاسدار «فریدون محمدی سقایی» معاون هماهنگ‌کننده نیروی هوافضای سپاه در حاشیه رزمایش مشترک تخصصی پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت ۱۴۰۰ اظهار داشت: در موضوع پدافند هوایی، قرارگاه مشترک پدافند هوایی میان سپاه و ارتش تشکیل شده است و ماموریت صیانت از آسمان و حریم هوایی کشور توسط این قرارگاه راهبری می‌شود.

وی افزود: در این رزمایش تجهیزات مورد استفاده سپاه و ارتش اعم از سامانه‌های راداری، موشکی، جنگ الکترونیک، مراکز فرماندهی و کنترل و الکترواپتیک به صورت صددرصد بومی و تولید شده به دست متخصصان داخلی است.

معاون هماهنگ‌کننده نیروی هوافضای سپاه ادامه داد: در این رزمایش هم تمرین فرماندهی و کنترل و هم تمرین آتش سالیانه را انجام می‌دهیم و از سوی دیگر نیروهای جوان‌تر در این رزمایش شرکت دارند تا تجارب نیروهای باتجربه به جوان‌ترها منتقل شود.

سردار محمدی سقایی گفت: همراهی، همدلی و همکاری ارتش و سپاه موجب همپوشانی خوبی و مطمئنی در ماموریت دفاع از آسمان کشور و دفاع مستحکم هوایی برابر تهدیدات شده و دشمن این را به خوبی درک کرده است که نمی‌تواند چشم طمعی به کشورمان و تعرض به آسمان ایران اسلامی داشته باشد.

معاون هماهنگ‌کننده نیروی هوافضای سپاه در پایان تأکید کرد: ما امنیت حریم هوایی کشورمان را به بهترین شکل ممکن تأمین می‌کنیم و هیچ تهدیدی را متوجه آسمان ایران عزیز ندانسته و اجازه نخواهیم داد تهدیدی متوجه میهن اسلامی و ملت عظیم‌الشأن ایران شود.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها