به روز شده در: ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۰
فرماندار قشم:
«نصری» گفت: بر خلاف سیاست قدرت‌های استعماری که حیات خود را در تفرقه و جدایی دنبال می‌کنند، نظام جمهوری اسلامی، وحدت را نسخه بی‌بدیل پیشرفت، توسعه و امنیت می‌داند.
کد خبر: ۴۸۳۵۴۷
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۷ - 13October 2021

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از هرمزگان، جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته وحدت در شهرستان قشم با حضور شیخ «عبدالرحیم خطیبی» امام جمعه اهل سنت، روسای تبلیغات و شورای هماهنگی اسلامی، اوقاف و امور خیریه، شورای اسلامی شهر قشم، مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد منطقه آزاد، مدیر آموزش و پرورش، بهداشت و درمان، معاونت اجتماعی سپاه، اداره اصناف قشم و هیئت های مذهبی شهرستان قشم، در دفتر امام جمعه شهرستان تشکیل شد.

«علیرضا نصری» فرماندار قشم، در این جلسه اظهار داشت: بهره گیری از یک موضوع به ظاهر اختلافی و استخراج نکته اشتراک از آن، تدبیر ارزشمند، راهگشا و افتخار آمیز حضرت امام خمینی (ره) است. آن سوی اختلاف روایت در تاریخ تولد نبی مکرم اسلام حضرت محمد (ص)، ایمان مشترک مسلمانان به پیامبر خاتم است که بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی هوشمندانه آن را دستمایه وحدت و تاکیدی بر قرابت ایمان مسلمانان قرار داد.

نصری افزود: علیرغم فرافکنی و تبلیغات منفی دشمنان علیه انقلاب اسلامی، برکات و ثمرات وحدت در بین مسلمانان، گسترش یافته و نزدیکی علما و اندیشمندان اسلامی را تقویت کرده است. وحدت بین مسوولان برای تسریع و تسهیل خدمت رسانی و عبور از اختلاف نظرهای اداری، سازمانی کام مردم را شیرین می‌کند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار