به روز شده در: ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۰
رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا:
رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به نقش بسیجیان و جامعه روحانیت در صیانت از آرمان‌های انقلاب اسلامی، گفت: بسیج برآمده از انقلاب و مردمی است.
کد خبر: ۴۹۱۰۷۷
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۸ - 25November 2021

بسیجیان نقش مهمی در صیانت از آرمان‌های انقلاب دارندبه گزارش گروه دفاعی‌امنیتی دفاع‌پرس، حجت الاسلام «علی سعیدی شاهرودی» در جمع روحانیان و بسیجیان استان سمنان در همایش موسوم به راه مشترک به میزبانی حسینیه شهدای گمنام سپاه استان سمنان با اشاره به ویژگی‌های بسیجیان و رسالت‌های آنها در سطح جامعه، اظهار داشت: همانطور که در طول این چهار دهه عمر بابرکت بسیج نیز نشان داده شده این ارگان مردمی، همگام با ولایت و همراه با انقلاب است.

وی با بیان اینکه تشکیل بسیج با تدبیر بلند امام خمینی (ره) در واقع یک نعمت الهی برای کشورمان است که امروز کشورهای دیگر از آن الگو برداری کرده‌اند، تاکید کرد: بسیج نقش پاسداری و صیانت از آرمان‌های انقلاب اسلامی نقشی حساس دارد البته این به آن معنی نیست که نقش دیگر ارگان‌ها و افراد و اقشار را دست کم بگیریم اما بسیج جایگاهی بی‌بدیل دارد چرا که از انقلاب بر می‌آید و مردمی است.

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا با بیان اینکه صیانت و حفاظت از امنیت مرزها و استقلال و پاسداری از نظام و انقلاب نقش تعیین‌کننده‌ای داشته که هشت سال دفاع مقدس ده‌ها هزار رزمنده و جانباز و شهید از همین استان سمنان، نشانگر و در واقع دلیل این مدعا است، ابراز داشت: بسیج همیشه با استفاده از ظرفیت مردمی خود، پشتیبان نظام و ولایت فقیه بوده است.

سعیدی شاهرودی با بیان اینکه هیچ نظامی به‌اندازه انقلاب اسلامی با تهدیدات متنوع روبه‌رو نبوده و اگر برکت انقلاب و بسیج و امامین نبودند امروز با مشکلات جدی روبرو بودیم، تاکید کرد: بسیج ارگانی مردمی و متدین و انقلابی است که خدمات شایانی به نظام و انقلاب اسلامی در این چهار دهه کرده است.

وی با بیان اینکه افتخار همه ما بسیجی بودن باشد، تاکید کرد: تهدیدات نظامی، امنیتی و اجتماعی و تهدید شناختی که امروز با آن درگیر هستیم، در جهان نظیر ندارد اما ما قدرت باور و ایمان و همچنین سپاه، بسیج و دیگر نیروهای نظامی و انتظامی ولایی را داریم لیکن حضور روحانیت در کنار بسیجیان نویدبخش در گام دوم انقلاب است.

انتهای پیام/ 411

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار