به روز شده در: ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۳
در راستای سیاست یهودی سازی قدس؛
رژیم صهیونیستی قصد دارد در راستای سیاست یهودی سازی قدس اشغالی ۹ هزار واحد مسکونی جدید برای شهرک نشینان این رژیم احداث کند.
کد خبر: ۴۹۱۱۱۶
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۴ - 25November 2021

رژیم صهیونیستی ۹ هزار واحد مسکونی برای شهرک‌نشینان احداث می‌کندبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از العهد، رژیم صهیونیستی همچنان به سیاست گسترش شهرک سازی‌ها در اراضی اشغالی ادامه می‌دهد. این رژیم قصد دارد واحد‌های مسکونی جدیدی را برای شهرک نشینان ایجاد کند.

بر اساس این گزارش، مقامات رژیم صهیونیستی در نظر دارند تا ۹ هزار واحد مسکونی جدید را برای شهرک نشینان در قدس اشغالی ایجاد کنند. این درحالی است که چندی پیش صهیونیست‌ها طرح جدیدی را به منظور گسترش شهرک سازی‌ها در کرانه باختری تصویب کرده بودند.

پیشتر کابینه بنت به شهرک‌نشینان رژیم صهیونیستی وعده داد که هر سه ماه یک بار مجوز جدیدی برای شهرک سازی‌ها به آن‌ها اعطا کند. مجوز‌ها برای ساخت و ساز‌های غیرقانونی در کرانه باختری و قدس اشغالی اعطا خواهد شد.

«ایلیت شاکید» وزیر داخلی رژیم صهیونیستی ضمن تأیید خبر مذکور، اعلام کرد: اعضای کابینه با اعطای مجوز‌های ساخت و ساز مذکور موافقت کرده‌اند. گفتنی است، از زمان روی کار آمدن نفتالی بنت، شهرک سازی‌ها در اراضی اشغالی بیش از پیش گسترش یافته است.

انتهای پیام/ 411

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار