به روز شده در: ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۶
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان زنجان تأکید کرد؛
سرهنگ «موسوی» با بیان این‌که رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام خویش به‌مناسبت هفته بسیج فرمودند که باید فعالیت‌ها و خدمات بسیج در جامعه معرفی شود، گفت: باید با ارائه دستاورد‌های بسیج، امیدآفرینی در جامعه اتفاق بیافتد.
کد خبر: ۴۹۱۱۲۰
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۶ - 25November 2021

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس در زنجان، سرهنگ پاسدار «سید شمس‌الدین موسوی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان زنجان، امروز (پنج‌شنبه) در جمع کارمندان و بسیجیان دادگستری کل استان به‌مناسبت هفته بسیج، اظهار داشت: پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت سالروز تشکیل بسیج، یک نقشه راه و مسیر برای این نهاد انقلابی است.

وی با بیان اینکه بسیج در دهه‌های مختلف انقلاب اسلامی یاری‌گر نظام بوده است، عنوان کرد: این نهاد انقلابی در برهه‌های مختلف پشتیبان نظام بودند.

موسوی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام خویش فرمودند که امروز باید فعالیت‌ها و خدمات بسیج در جامعه معرفی شود، بیان کرد: باید با ارائه دستاورد‌های بسیج، امیدآفرینی در جامعه اتفاق بیافتد.

وی با بیان اینکه بسیج یک ذخیره و ثروت برای ایران اسلامی است، گفت: دشمن در کمین است تا مردم را نسبت به این نهاد انقلابی ناامید و مایوس کند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان زنجان تاکید کرد: امروز بر ما به‌عنوان بسیجیان وظیفه است نسبت به امیدوار کردن مردم و امیدآفرینی در جامعه اقدام کنیم.

وی با بیان اینکه کشور ایران اسلامی سرشار از ظرفیت‌هایی است که باید به آن‌ها پرداخته شود، گفت: یکی از مهم‌ترین این ظرفیت‌ها جوانان هستند که باید در بین آن‌ها امیدآفرینی انجام شود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها