به روز شده در: ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۴
با صدور پیامی صورت گرفت؛
سردار مسلمی با صدور پیامی از تلاش و زحمات شبانه روزی فرماندهان نواحی، حوزه‌ها و بسیجیان در اجرای هرچه باشکوه برگزار کردن برنامه‌های هفته بسیج، تشکر و قدردانی کرد.
کد خبر: ۴۹۱۵۴۱
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۲ - 27November 2021

قدردانی فرمانده سپاه کربلا از فرماندهان و بسیجیان در اجرای برنامه‌های فاخر هفته بسیجبه گزارش دفاع‌پرس از ساری، سردار «سیاوش مسلمی» فرمانده سپاه کربلا با صدور پیامی از تلاش و زحمات شبانه روزی فرماندهان نواحی، حوزه‌ها و بسیجیان در اجرای هرچه با شکوه برگزار کردن برنامه‌های هفته بسیج، تشکر و قدردانی کرد.

در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با اهداء سلام و تحیات فراوان به فرماندهان و مسئولین رده‌های بسیج به ویژه بسیجیان عزیز همیشه پا در رکاب امر ولایت که در هفته مبارک بسیج، با اتکا به خدای متعال و باور قدرت حضور، برای اجرای برنامه‌های فاخر با تلاش شبانه روزی خود، توانستند بخشی از ظرفیت الهی این شجره طیبه را در راستای کارآمدی انقلاب و نظام اسلامی در معرض دید آحاد مردم بگذارند، بی‌پیرایه‌ترین عرض خداقوت‌ها را نثار این ایثار شما می‌کنم.

اینجانب ضمن قدردانی از زحمات خالصانه شما عزیزان، امیدوارم در فصل جدیدی از برنامه‌های منزلت بخش بسیج که غایت آن، ساخت جامعه اسلامی است، با اراده‌ای استوار و همتی بلند همچنان پای کار انقلاب و موثر باشید.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار