به روز شده در: ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۱
وصیت‌نامه شهید «سید محمدرضا حسینی»؛
شهید «سید محمدرضا حسینی» در بخشی از وصیت‌نامه خود آورده است: امت حزب‌الله دست از جهاد برندارید که عزت و شرف ما در جهاد است و دست از پیروی از امام این نائب بر حق مهدی (عج) برندارید.
کد خبر: ۴۹۱۶۳۰
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۰ - 28November 2021

دست از جهاد برندارید که عزت و شرف ما در آن استبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از کرج، «سید محمدرضا حسینی» در تاریخ یکم اسفند سال 1344 در شهر کرج دیده به جهان گشود و در تاریخ 24 مهر سال 1363 در عملیات بازسازی و شناسایی خط مقدم در شرق بصره به فیض رفیع شهادت نائل آمد. بخش‌هایی از وصیت‌نامه این شهید را از نظر می‌گذرانیم:

زندگانی دنیا جز بازیچه و هوسرانی نیست و اگر ایمان بیاورید و پرهیزکاری کنید به شما پاداش می‌دهد و از شما مال‌های شما را نمی‌خواهد. به نام او که هستی از او نام گرفت، به نام او که رحمان و رحیم است. خدایا شکر که به من فهماندی که تو خالق و معبود من هستی و سرانجام پیش تو برخواهم گشت.

یا الله در قرآن و دیگر کتب آسمانی گفتی که: «ای انسان‌ها دنیا بازیچه‌ای بیش نیست.»؛ ولی کو گوش شنوا که ندای سراسر محبت تو و اولیای تو را بشنود و از خواب غفلت بیرون بیاید. خدایا تو را شکر می‌گوییم که بر کشور بقیه‌الله الاعظم (عج) منت نهادی و مردی از تبار حسین (ع) را نصرت دادی که امت رسولت و عاشقان حسینت را از اسارت طاغوت آزاد کند.

ای امت اسلام، ای مردم ایران شما که با چشم خود دیدید که چگونه این جوان‌های اسیر طاغوت از خواب غفلت بیدار شده و عاشق و دلباخته معبود به ایثار جهان و هستی خود پرداختند، آیا هیچ فکر کرده‌اید که چرا جوان‌هایی که به جبهه می‌آیند دیگر هیچ نیرویی نمی‌تواند این عشاق را از رفتن مجدد به جبهه بازدارد؟

به خدا قسم این عاشقان در جبهه با آقایشان حضرت مهدی (عج) و مولایشان امام حسین (ع) هم‌صدا می‌شوند. شب‌ها حضرت مهدی (عج) به دیدارشان می‌آید. امام حسین (ع) عاشق آن‌هاست و آن‌ها نیز دلباخته حسین (ع) هستند. خدایا لیاقت ندارم حتی اسم حضرت مهدی (عج) و امام حسین (ع) را ببرم اما دوست دارم که با آن‌ها باشم.

یا الله ما را از حسین جدا مکن. امت حزب‌الله دست از جهاد برندارید که عزت و شرف ما در جهاد است و دست از پیروی از امام این نائب بر حق مهدی (عج) برندارید. شما را به فاطمه (س) از پیر جماران پیروی کنید. به خدا قسم تنها در پیروی اوست که در نزد اباعبدالله روسفید خواهید شد و از تاریکی‌های جهل و گمراهی نجات خواهید یافت.

برادران بسیجی و سپاهی، ای عاشقان اباعبدالله تقوا و پرهیزکاری را پیشه کنید و هرگز امام عزیزمان را تنها نگذارید. برادران، زمان ما زمان باارزشی است، از آن استفاده کنید و همیشه الله را مدنظر بگیرید. برادران سعی کنید به خوبان زمانه خودتان نزدیک‌تر باشید و هیچ‌گاه برادران رزمنده را از یاد نبرید. همیشه در کارهایتان نظم داشته باشید. امیدوارم که خدای رحیم شما را از مخلصان درگاه خودش قرار دهد.

ملت غیور ایران سلام و درود بر شما که در راه حق جوان‌های خود را فدا می‌کنید. این کسانی که با گذشت سال‌ها پس از انقلاب از خواب بیدار نشده‌اید، به خدا قسم در کشوری قرار گرفته‌اید که حضرت مهدی (عج) صاحب آن کشور است و بر آن کشور نظر دارد و در روز قیامت هیچ عذری از شما پذیرفته نخواهد شد. جهاد را ترک نکنید و اسلام را تنها نگذارید.

قدر این برادران بسیج و سپاه را بدانید، این‌ها کبوتران عاشقی هستند که مدت کمی در میان ما می‌مانند تا ما را از خواب خرگوشی بیدار کنند، این‌ها آیه‌های ایثارند که عملاً برای ما نمایان می‌شوند. تلاش کنید تا خود را در صفوف این برادران که اولیای خدا هستند قرار دهید. اینان به‌حق عاشقان بی‌ریای این ولایتند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار