به روز شده در: ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۱:۴۶
به اتهام حمایت از عامل عملیات استشهادی؛
نظامیان رژیم صهیونیستی ۳ شهروند فلسطینی را به اتهام حمایت از «فادی ابوشخیدم» عامل عملیات استشهادی اخیر در قدس اشغالی، بازداشت کردند.
کد خبر: ۴۹۱۶۶۹
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۴ - 28November 2021

نظامیان صهیونیست ۳ شهروند فلسطینی را در «قدس» بازداشت کردندبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از خبرگزاری شهاب، نظامیان رژیم صهیونیستی در ادامه اقدامات خصمانه خود امروز یکشنبه به قدس اشغالی یورش بردند. صهیونیست‌ها در این یورش وحشیانه ۳ شهروند فلسطینی را بازداشت کردند.

۳ فلسطینی مذکور به دلیل حمایت از «فادی ابوشخیدم» عامل عملیات استشهادی اخیر در قدس اشغالی، بازداشت شدند. این فلسطینیان پیش از بازداشت، تصاویری از ابوشخیدم را با خود حمل می‌کردند.

گفتنی است، به تازگی تصویری از دختر «فادی ابوشخیدم» عامل عملیات شهادت طلبانه در قدس اشغالی منتشر شده است که نشان می‌دهد نظامیان صهیونیست او را بازداشت کرده اند. گفته می‌شود که دختر عامل این عملیات شهادت طلبانه کمتر از ۱۲ سال سن دارد. این درحالی است که نظامیان صهیونیست همسر عامل عملیات شهادت طلبانه قدس اشغالی را نیز بازداشت کرده اند.

همسر شخیدم پیشتر در اردن به سر می‌برد، اما به محض ورود به کرانه باختری توسط نظامیان رژیم صهیونیستی بازداشت شد. وی هم اکنون تحت بازجویی قرار گرفته است. برخی منابع اعلام کردند که صهیونیست‌ها پسر و برادر شخیدم را نیز بازداشت کرده اند.

صبح روز یکشنبه هفته گذشته در بخش قدیمی قدس و در نزدیکی یکی از ورودی‌های مسجدالاقصی تیراندازی صورت گرفت. در جریان این تیراندازی، یک فلسطینی به نام فادی ابوشخیدم به روی نظامیان صهیونیست آتش گشود. به دنبال این حادثه یک صهیونیست به هلاکت رسید و ۴ تن دیگر از جمله ۳ نظامی زخمی شدند.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها