به روز شده در: ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۹
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج استان کرمان:
«باقری» گفت: شهید «یوسف الهی» بسیجی نمونه‌ای بود که علیرغم زخمی بودنش در عملیات شرکت می‌کرد و حاج قاسم را تنها نمی‌گذاشت و این درسی است برای بسیجیان امروز است.
کد خبر: ۴۹۲۰۴۵
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۰ - 30November 2021

شهید یوسف الهی یک بسیجی نمونه و فداکار است

به گزارش دفاع‌پرس از کرمان، «حسین باقری» مسئول سازمان فضای مجازی بسیج استان کرمان در جمع خبرنگاران در رابطه با انتشار موشن گرافی شهید «یوسف الهی» اظهار داشت: همانطور که می دانیم سپهبد «شهید سلیمانی»، شهید یوسف الهی را به عنوان بسیجی نمونه زمان جنگ و در واقع گل سر سبد بسیجیان زمان جنگ معرفی می‌کند.

وی ادامه داد: مهم‌ترین نکته در این موشن گرافی این است که از زبان شهید سلیمانی بیان می‌شود، شهید یوسف الهی در تمام صحنه های جنگ و نه فقط عملیات ها حضور داشت و هیچ گاه جبهه ها را خالی نمی کرد.

باقری بیان کرد: پیام دوم این موشن گرافی این است که به گفته شهید سلیمانی، شهید یوسف الهی از هر عملیاتی زخمی بر تن داشت اما با این وجود جبهه را خالی نمی کرد.

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج استان کرمان عنوان کرد: در واقع نکته کلام شهید سلیمانی این است که شهید یوسف الهی این بسیجی نمونه آنقدر فداکاری داشت علیرغم زخمی بودنش در عملیات شرکت می کرد و حاج قاسم را تنها نمی گذاشت این برای بسیجیان درس بزرگی است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها