به روز شده در: ۰۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۹
جانشین سازمان اطلاعات سپاه پاسداران:
سردار «سیاری» گفت: امروز مهمترین نقشی که سپاه دارد، حضور میدانی در جامعه و رسیدگی به مشکلات مردم است چرا که تلاش دشمن این است تا بتواند نقش سپاه را کمرنگ کند و مردم را از نظام جدا کند.
کد خبر: ۴۹۳۲۰۸
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۵ - 06December 2021

امروز مهم‌ترین مسئولیت سپاه رسیدگی به مشکلات مردم استبه گزارش دفاع‌پرس از قم، سردار سرتیپ پاسدار «سیاری» جانشین سازمان اطلاعات سپاه پاسداران در یازدهمین جشنواره مالک اشتر سپاه امام علی بن ابی طالب (ع) که امروز در سالن شهید اخلاقی سپاه استان قم برگزار شد، با توجه به موضوع اشراف اظهار داشت: برای اینکه مفاهیم و تعاریف رهبر انقلاب از اشراف و جشنواره مالک اشتر تعمیق سازی شود بایستی تکرار و ممارست وجود داشته باشد تا ملکه ذهن شود.

وی ادامه داد: در موضوع اشراف از نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، در محاسبات نباید از بخش معنوی غفلت شود و این یک امر بسیار حائز اهمیت است.

سیاری با اشاره به تلاش کور دشمنان نظام و انقلاب گفت: دشمنان و جریان معاند فقط یک پیام دارند و می‌خواهند بگویند که دین ناکارامد است.

وی افزود: امروز با روی کار آمدن دولت انقلابی همه تلاشمان این باید باشد که کمک کنیم تا این دولت موفق و پیروز باشد و نقشه‌های دشمنان خنثی شود.

جانشین سازمان اطلاعات سپاه تصریح کرد: در حوزه معیشت مشکلاتی وجود دارد که امروز مانند یک غده سرطانی بدخیم است.

وی گفت: امیدی که در جامعه ایجاد شده باعث شکست دشمن است چراکه همواره دشمن در تلاش است مردم را بی انگیزه کند و امید را از آنان بگیرد.

سیاری با اشاره به اینکه پاسداران انقلاب وظیفه دارند نقش آفرینی کنند و همچون گذشته از انقلاب دفاع نمایند، گفت: امروز مهمترین نقشی که داریم حضور میدانی در جامعه و رسیدگی به مشکلات مردم است چرا که تلاش دشمن این است تا بتواند نقش سپاه را کمرنگ کند و مردم را از نظام جدا کند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار