به روز شده در: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۶
فرمانده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان:
سردار شاهوارپور با تاکید بر اینکه در دو سال اخیر موضوع حرفه آموزی سربازان در اولویت قرار گرفته، گفت: خوزستان جزو استان‌های برتر کشور در حرفه آموزی سربازان است.
کد خبر: ۵۰۰۳۴۲
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۷ - 12January 2022

خوزستان جزو استان های برتر کشور در حرفه آموزی سربازان استبه گزارش دفاع‌پرس از اهواز، سردار سرتیپ پاسدار «حسن شاهوارپور» فرمانده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان امروز در آیین افتتاح کارگاه علمی کاربردی استانی مدیریت پیشگیری از وقوع جرایم شایع و آسیب های نوپدید در نیروهای مسلح خوزستان، اظهار داشت: حفظ کرامت سربازان به عنوان یک اولویت در دستور کار است که در این راستا نظارت دقیقی بر یگان ها و پادگان ها انجام می شود.

وی با اشاره به برگزاری کارگاه های توانمند سازی سربازان بدو ورود به یگان های سپاه افزود: در این کارگاه ها پیش از تعیین رسته، آموزش های لازم داده می شود.

سردار شاهوارپور با تاکید بر این که در دو سال اخیر موضوع حرفه آموزی سربازان در اولویت قرار گرفته، گفت: خوزستان جزو استان های برتر کشور در حرفه آموزی سربازان است به گونه ای که برخی سربازان با حرفه آموزی در دوران خدمت هم موفق به جذب در بازار کار شده اند.

فرمانده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان ادامه داد: سلامت نیروهای مسلح به عنوان دیوار مستحکم جامعه باید از درون استحکام بخشی شود تا بتواند برای امنیت، آسایش و رفاه مردم به آن کیفیتی که از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی توقع است به ماموریت ها و وظایف خود عمل کند.

وی با اشاره به سختگیری سپاه برای گزینش نیروهای خود متذکر شد: سپاه در گزینش نیروها به دنبال جذب بهترین هاست و به همین دلیل این گزینش ها بسیار سختگیرانه انجام می شود تا نیروهایی جذب شود که کمترین مشکل اجتماعی و اخلاقی را نداشته باشند.

شاهوارپور گفت: شرایط خاص اقتصادی، تمرکز دشمن از بُعد امنیتی بر خوزستان و وجود ۵۵۰ کیلومتر مرز موجب فراهم شدن زمینه جرم و تخلف است به همین دلیل تلاش همه یگان ها پیشگیری از وقوع جرم در نیروهای مسلح است.

این همایش که آیین افتتاحیه آن با حضور فرماندهان یگان های مختلف نظامی و انتظامی خوزستان و همچنین مسولان قضایی کشوری و استانی برگزار شد تا فردا پنجشنبه با برگزاری کارگروه های تخصصی مختلف با محور جرایم شایع و آسیب های نوپدید در نیروهای مسلح استان و راه های پیشگیری از این جرایم بر اساس مدل علمی ادامه دارد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار