به روز شده در: ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۵
رئیس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی:
حجت‌الاسلام «اسکندری» گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال به صورت حضوری و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد کرونا برگزار می‌شود.
کد خبر: ۵۰۰۵۶۱
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۵ - 14January 2022

به گزارش دفاع‌پرس از تبریز، حجت‌الاسلام «میکائیل اسکندری» رئیس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی امروز در ملکان، اظهار داشت: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال تحت هرشرایطی به صورت حضوری و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد کرونا برگزار می‌شود.

وی افزود: با استقبال از تزریق واکسن کرونا توسط مردم و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و کاهش موارد ابتلاء و میزان مرگ و میر راهپیمایی امسال با حضور پرشکوه مردم با زدن ماسک در سراسر کشور به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام اسکندری افزود: در شهرهایی که در وضعیت آبی، زرد و نارنجی کرونا باشند، راهپیمایی ۲۲ بهمن در مسیرهای مشخص و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد و در شهرهای قرمز این مراسم به صورت تجمع در محل باز و غیر مسقف با فاصله گذاری اجتماعی برگزار خواهد شد. برای اجرای برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی در استان تعداد ۲۳ کمیته تشکیل شده است .

رییس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان به طراوت، تازگی و خلاقیت در برنامه‌ها و انسجام و همدلی تأکید کرد و افزود: توجه به جوانان و نوجوانان و مردم محور بودن مراسم از ویژگیهای مراسم دهه فجر امسال است.

حجت الاسلام اسکندری گفت: دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی دهه قدرت نمایی می باشد و مردم عزیز ایران اسلامی همیشه قدرت خودشان را با حضور در تمامی صحنه های انقلاب اسلامی به دشمنان نشان دادند و امسال نیز با حضور پرشور و گسترده در برنامه‌های این دهه، به خصوص راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن یکبار دیگر قدرت خودشان را به نمایش خواهند گذاشت.

انتهای پیام/
 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها