به روز شده در: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۳
نماینده مردم در مجلس:
طلامظلومی گفت: سفر‌های استانی رئیس جمهور کار بسیار خوبی است که باعث می‌شود ارتباط مستقیمی بین عالی‌ترین مقام اجرایی کشور و مردم برقرار شود.
کد خبر: ۵۰۰۵۶۴
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۱ - 14January 2022

مردم در سفر‌های استانی با رئیس‌ جمهو ارتباط مستقیم برقرارمی‌کنند

به گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، «محمد طلامظلومی» نماینده مردم بهبهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی  با اشاره به سفر‌های استانی رئیس جمهور، اظهار داشت: نفس سفر‌های استانی رئیس‌ جمهور کار بسیار خوبی است که باعث می‌شود ارتباط مستقیمی بین عالی‌ترین مقام اجرایی کشور و مردم برقرار شود.

وی افزود: از سوی دیگر سفر‌های استانی باعث می‌شود عالی‌ترین مقام اجرایی کشور و اعضای کابینه از نزدیک با مشکلات و چالش‌های استان‌های مختلف آشنا شوند و این مشکلات را ببینند و لمس کنند.

وی اظهار داشت: قطعا زمانی که رئیس جمهور و اعضای کابینه آشنایی دقیقی با مشکلات مردم داشته باشند بهتر می‌توانند برای حل این مشکلات تصمیم بگیرند و این سفر‌ها تأثیر بسزایی در اتخاذ تصمیمات صحیح برای مشکلات مردم داشته باشد.

طلامظلومی خاطرنشان کرد: اگرچه با تجربیاتی که اندوخته می‌شود، بر کیفیت این سفر‌ها افزوده می‌شود، اما برای افزایش کیفیت این سفر‌ها لازم است تا کارشناسان مربوطه از قبل با مسئولان استانی چالش‌های هر استان را اولویت‌بندی کنند تا در یک زمانبندی مشخص نتایج مثبت آن سفر‌ها برای همگان ملموس باشد.

منبع: فارس

انتهای پیام/ ۹۱۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها