به روز شده در: ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۹
امام جمعه چغادک:
«خدری» گفت: نعمت پیروزی انقلاب اسلامی از بزرگترین نعمت‌های الهی برای بشریت است؛ رهبری‌های یک انسان الهی و خون پاک شهیدان، انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند و حرکت جدیدی در جهان آغاز شد.
کد خبر: ۵۰۰۵۷۵
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۳ - 14January 2022

خون پاک شهیدان انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندبه گزارش دفاع‌پرس از بوشهر، حجت‌الاسلام «رضا خدری» در خطبه‌های نماز جمعه چغادک اظهار داشت: به وعده‌هایی که به مردم داده می‌شود عمل شود. آنجایی که عمل به این وعده امکان‌پذیر نیست برای مردم توضیح بدهند.

وی گفت: دشمن امروز تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا مردم را از نظام و از دولت جدید نا امید کند، با اینکه رئیس جمهور محترم الحمدلله بسیار جدی و پرتلاش و با برنامه هستند و شبانه روز برای حل مشکلات تلاش می‌کنند ولی رسانه‌های دشمن در تلاشند تا موفقیت‌ها را تضعیف و مشکلات را برجسته کنند. لذا مسؤلین باید در عمل به وعده‌ها، جدیت بیشتری از خود نشان دهند و امیدواری مردم را تقویت کنند.

حجت الاسلام خدری افزود: نعمت پیروزی انقلاب اسلامی از بزرگترین نعمت‌های الهی برای بشریت است؛ رهبری‌های یک انسان الهی و خون پاک شهیدان، انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند و حرکت جدیدی در جهان آغاز شد، امروز با همه جانفشانی ها و پایداری‌ها و پایمردی‌های ملت ایران، می‌بینیم که ملت در سختی به سر می‌برند و شکاف عجیب طبقاتی ایجاد شده و کار انقلاب به خوبی پیش نمی‌رود. علت چیست و منشأ این نابسامانی‌ها کجاست؟

امام جمعه چغادک با بیان اینکه خطر جدی امروز برای انقلاب اسلامی، همین ضعف مدیریتی و فساد اداری است گفت: آنچه که ملت ما از آن آگاه هستند و روز به روز روشن‌تر می‌شود، متأسفانه ضعف مدیریتی و فساد اداری است که این همه فقر و فساد و تبعیض را رقم زده است. دولتمردان باید تدبیر اساسی و اراده جدی برای کاهش ضعف مدیریتی و رفع فساد اداری داشته باشند.

حجت الاسلام خدری گفت: خداوند پیمان نبسته است که در هر صورت ما را یاری کند، اگر ما خوب عمل کردیم خدا ما را یاری می‌کند، اگر خوب عمل نکردیم خداوند یاری نمی‌کند. اگر با فسادها به صورت جدی مبارزه کنیم خدا به ما کمک می‌کند و کار انقلاب پیش می‌رود و اگر اهمال کاری و سهل انگاری کردیم انقلاب ما در معرض خطر جدی قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: قطعاً اگر از نظارت استقبال کنیم و از آن نهراسیم و آن را تقویت کنیم، بسیاری از فسادها برطرف خواهد شد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها