به روز شده در: ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۲
فرمانده انتظامی استان کرمان:
«ناظری» گفت: نیروی انتظامی حافظ ارزش‌های انقلاب اسلامی بوده و مهم‌ترین مأموریت این نیرو همین است.
کد خبر: ۵۰۱۱۰۴
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۷ - 17January 2022

نیروی انتظامی حافظ ارزش‌های انقلاب است

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از کرمان، سردار «حسین ناظری» فرمانده انتظامی استان کرمان امروز در آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان اظهار داشت: هر سازمان، نهاد، علما، رده‌های پرافتخار نیروهای نظامی و انتظامی و بسیاری از سازمان‌ها در موضوعات مختلف امنیت سهیم هستند و امروز در این دولت مقتدر قطعا این وحدت و همدلی بیشتر باید خودش را نشان دهد و رفسنجان هم این ظرفیت را دارد که از سلایق و ظرفیت‌های مختلفی که وجود دارد با وحدتی که هست بتوانند همه در ارتقاء سطح امنیت که مردم مطالبه دارند، کمک کنند.

ناظری با اشاره به موقعیت جغرافیایی رفسنجان با ذکر این سؤال که آیا محورهای مواصلاتی این شهرستان در شأن مردم هست، ادامه داد: در حوزه ترافیک یکی از نظریات علمی که پذیرفته شده در دنیاست، می‌گوید مجازات یک راننده‌ که یک لحظه غفلت می‌کند یا نقص فنی یک خودرو مرگ نیست.

وی گفت: راننده‌ای که در مسیر نوق تردد می‌کند باید این محور به حدی استاندارد باشد و وسایل نقلیه به حدی استاندارد باشند که اگر یک لحظه چشم راننده ناخواسته بسته شد به مرگ او منجر نشود؛ بنابراین تمام سازمان‌ها و نهادها با استفاده از ظرفیت‌هایی که وجود دارد و بزرگترین ظرفیت در رفسنجان که در حوزه خیران امنیت در کشور حرف اول را می‌زند، در تولید و توسعه زیرساخت‌های امنیت در ابعاد مختلف می‌تواند نقش‌آفرینی کند، که اگر در عرصه‌های امنیتی در تمام ابعاد تلاش نکنیم، برگشت خواهیم کرد.

فرمانده انتظامی استان کرمان افزود: با توجه به پیشرفت و سرعت تکنولوژی باید خودمان را هماهنگ کنیم که اگر آرام حرکت کنیم انگار عقب‌گرد کردیم.

وی با بیان اینکه حتما این وضعیت امنیت باید ارتقاء پیدا کند، خط قرمز نیروی انتظامی را آرامش و آسایش مردم دانست و گفت: نیروی انتظامی حافظ ارزش‌های انقلاب اسلامی بوده و مهم‌ترین مأموریت ما همین است. حتما نیروی انتظامی در حوزه‌های ارزشی فعالیت می‌کند و با هنجارشکنان برخورد خواهد کرد. ۲۳ وظیفه در حوزه عفاف و حجاب داریم و اجازه نخواهیم داد فضای امنیت روانی، اجتماعی و فیزیکی مردم به هم بخورد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها