به روز شده در: ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۲
رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح:
حجت‌الاسلام پورخاقان با بیان اینکه دشمن به دنبال استفاده از ترفند جدایی بین ارتش و سپاه است، گفت: با وجود اتحاد و همدلی این دو نیروی بزرگ و با اقتدار، دشمن نمی‌تواند صدمه‌ای بزند.
کد خبر: ۵۰۲۰۸۶
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۸ - 23January 2022

دشمن به دنبال استفاده از ترفند جدایی ارتش و سپاه استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام والمسلمین احمدرضا پورخاقان رئیس سازمان قضائی نیرو‌های مسلح در دیدار با امیر سرلشکر عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش ضمن قدردانی از فرماندهی مدبرانه امیر موسوی اظهار داشت: سازمان قضائی نیرو‌های مسلح از هر نوع اقدام قانونی که موجب تقویت اقتدار و جایگاه رفیع نیرو‌های مسلح شود، فروگذار نخواهد کرد.

وی ضمن تاکید بر استقلال قضات سازمان قضائی نیرو‌های مسلح افزود: بدون اینکه از محور عدالت خارج شویم حامی نیرو‌های مسلح خواهیم بود.

رئیس سازمان قضائی نیرو‌های مسلح ضمن قدردانی از تلاش‌های ارتش در پیشگیری از وقوع جرایم، آمادگی کامل سازمان قضائی نیرو‌های مسلح را برای استمرار آموزش‌های قضائی و حقوقی کارکنان ارتش اعلام کرد.

امیر سرلشکر عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش نیز در این دیدار گفت: برای کنترل جرایم به بررسی علل و عوامل وقوع آسیب‌ها با بررسی پرونده‌های مهم پرداخته‌ایم.

وی افزود: با بررسی پرونده شخصیت فرد خاطی، بررسی قصور یگان نیز در دستور کار قرار گرفته تا عوامل مؤثر در ارتکاب جرایم، شناسایی و نقاط ضعف رفع شود.

فرمانده کل ارتش همچنین از برگزاری دوره‌های آشنایی فرماندهان با قوانین و مقررات خبر داد.

همچنین معاون قضائی و حقوقی سازمان قضائی نیرو‌های مسلح در این دیدار گفت: یکی از اهداف مهم سازمان قضائی نیرو‌های مسلح در سند چشم انداز ۲۰ ساله، حفظ اقتدار و جایگاه نیرو‌های مسلح است.

محمدرضا یزدانیان آسیب شناسی و آسیب‌زدایی جرایم را یکی از عوامل اصلی اقتدار نیرو‌های مسلح برشمرد.

رمضانعلی صالحی دادستان نظامی استان تهران نیز در این جلسه از جدیت ارتش در پیشگیری از وقوع جرایم و بررسی علل و عوامل وقوع آسیب‌ها قدردانی و تشکر کرد.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار