به روز شده در: ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۸
نماینده ولی فقیه در بوشهر:
«صفایی بوشهری» گفت: دشمن بعد از ابتدا پیروزی انقلاب اسلامی انواع توطئه‌ها و ترفندها را علیه نظام اسلامی ایران اجرا کرد که یکی از آنها در عرصه فرهنگی، آسیب‌هایی است که به فرهنگ اسلامی وارد کرده است.
کد خبر: ۵۰۲۶۰۱
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۴ - 25January 2022

دشمن از پیروزی انقلاب اسلامی انواع توطئه‌ها علیه نظام اسلامی ایران اجرایی کردبه گزارش دفاع‌پرس از بوشهر، آیت‌الله «غلامعلی صفایی بوشهری» صبح امروز در نشست با مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه پاسداران با تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و قدردانی از تلاش سپاه در عرصه‌های مختلف فرهنگی، دفاعی، اجتماعی، عمرانی و محرومیت‌زدایی اظهار داشت: از دیرباز جهان اسلام مورد دو تهاجم فرهنگی و اقتصادی به اشکال مختلف قرار دارد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه تهاجم اقتصادی به روش‌های متفاوت انجام می‌شود گفت: دشمن در تهاجم فرهنگی دنبال تغییر هویت انسان در ابعاد اخلاقی، رفتاری و اعتقادی و ایجاد ابتذال فرهنگی است.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه تهاجم فرهنگی و اقتصادی جهان استکبار در شرایط کنونی علیه انقلاب اسلامی بسیار گسترده و بی‌نظیر است تصریح کرد: توجه حوزه اقتصادی بسیار مهم است ولی نباید از برنامه‌‌های فرهنگی غافل شد که دشمن در تهاجم اقتصادی، برنامه‌ها و طرح‌های فرهنگی علیه نظام اسلامی عملیاتی می‌کند.

وی توجه به برنامه‌‌ها و طرح‌‌های اقتصادی را یک ضرورت دانست و تأکید کرد: سیاست اقتصاد مقاومتی باید در همه لایه‌‌های جامعه عملیاتی شود چراکه این مهم حل مشکلات درون‌زا و برون‌گرا را مورد توجه قرار داده است.

صفایی بوشهری با اشاره به مشکلات فرهنگی خاطر نشان کرد: دشمن از ابتدا پیروزی انقلاب اسلامی انواع توطئه‌ها و ترفند علیه نظام اسلامی ایران اجرایی کرد که یکی از آنها در عرصه فرهنگی و آسیب‌هایی را به فرهنگ اسلامی وارد کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر تغییر ذائقه فرهنگی مردم را از اهداف تهاجم جهان استکبار دانست و بیان کرد: یکی از برنامه‌های اصلی جهان استکبار تغییر ذائقه مردم به ویژه در قشر نوجوان و جوان و خط اول این تهاجم بانوان تعیین شده است.

امام جمعه بوشهر نوجوانان و جوانان را هدف اصلی در تهاجم فرهنگی دشمن دانست و تأکید کرد: دشمن بر روی خانواده‌‌های مهم و موثر نظام در بعد فرهنگی کار و فعالیت می‌کند که در فضای مجازی بیشترین برنامه‌ریزی شده است.

وی شکست در عرصه فرهنگی را سبب نابودی و سقوط کامل انسان دانست و خاطر نشان کرد: باید توجه ویژه به طرح‌ها و برنامه‌‌های فرهنگی در راستای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن علیه ملت شود.

صفایی بوشهری اجرا طرح صالحین را بهترین راهکار در برابر تهاجم فرهنگی دانست و گفت: این طرح تاکنون موفق عمل کرده که نیاز است در ابعاد گوناگون جامعه تقویت شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر سپاه پاسداران را رکن و اساس نظام و انقلاب اسلامی دانست و بیان کرد: سپاه پاسداران در بخش‌‌های نیروی دریایی، هوایی، زمینی، پدافندی و بسیج خدمات ارزنده‌ای به نظام داشته‌اند که فعالیت آنان درخور تحسین است.

امام جمعه بوشهر خدمات فعالیت سپاه در بعد محرومیت‌زدایی را برشمرد و خاطر نشان کرد: سپاه پاسداران تنها در زمینه دفاعی و امنیتی فعالیت نمی‌کند بلکه در حوزه‌های سیاست، عمرانی، محرومیت‌زدایی، اقتصادی و فرهنگی برنامه‌های مهمی اجرا می‌کند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار