به روز شده در: ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۵
مدیر ادبیات و تاریخ اداره‌‌کل حفظ آثار استان ‌همدان خبر داد؛
«برخوردار» گفت: اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس همدان، برای سال ۱۴۰۱ خاطرات و تاریخ شفاهی رزمندگان ارتشی در دوران دفاع مقدس و همچنین شهدای ارتش را در قالب یک کتاب جمع‌آوری خواهد کرد.
کد خبر: ۵۱۴۹۱۴
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۱ - 07April 2022

«محمد برخوردار» مدیر ادبیات و تاریخ اداره‌‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان ‌همدان در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس، اظهار داشت: جلسه‌ای با حضور نمایندگانی از پدافند غرب کشور، پایگاه شکاری شهید نوژه، پادگان قهرمان و مسئول بازرسی و مدیر ادبیات و تاریخ دفاع مقدس اداره کل حفظ آثار در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس در خصوص تفاهم‌نامه‌ای برای جمع‌آوری و ثبت و ضبط خاطرات رزمندگان ارتش جمهوری اسلامی برگزار شد.

وی بیان داشت: در این جلسه مقرر شد که اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس همدان، برای سال ۱۴۰۱ خاطرات و تاریخ شفاهی رزمندگان ارتشی در دوران دفاع مقدس و همچنین شهدای ارتش را در قالب یک کتاب جمع‌آوری کند.

برخوردار ابراز داشت: همچنین برگزاری دوره‌های آموزشی برای علاقه‌مندان ارتشی در جهت یادگیری اصول مصاحبه، تدوین و نگارش کتاب‌ها و همچنین برگزاری دوره‌های ضمن خدمت با موضوع علوم و معارف دفاع مقدس برای آنان از دیگر مصوبات این جلسه بود.

جمع آوری تاریخ شفاهی رزمندگان و شهدای ارتش در استان همدان

جمع آوری تاریخ شفاهی رزمندگان و شهدای ارتش در استان همدان

جمع آوری تاریخ شفاهی رزمندگان و شهدای ارتش در استان همدان

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار