به روز شده در: ۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۰
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ:
سرهنگ علیپور ازکشف بیش از ۵۵ هزار انواع کالای قاچاق، خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش ریالی کالا‌های قاچاق شده را ۷۰ میلیارد ریال اعلام کرده اند.
کد خبر: ۵۱۶۷۴۲
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۷ - 17April 2022

کشف کالاهای قاچاق در طرح ضربتی پلیس امنیت اقتصادی فاتب/ ۱۳ نفر دستگیر شدندبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سرهنگ علی ولی‌پور گودرزی رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ در تشریح این خبر اظهار داشت: در اجرای طرح ضربتی این پلیس از هفته گذشته مأمورین مبارزه با قاچاق کالا و ارز این پلیس موفق به کشف انواع کالاهای قاچاق در سطح شهر به ارزش ۷۰ میلیارد ریال شدند

وی اظهار داشت: با اشراف و رصدهای اطلاعاتی بیش از ۲۰ باب انبار دپوی کالاهای قاچاق و باندهای انتقال کالای قاچاق توسط خودروهای تند رو موسوم به شوتی شناسایی گردید.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت عنوان داشت: در ادامه تحقیقات مشخص گردید انواع کالاهای خارجی در ساعات پایانی نیمه شب توسط خودروهای سواری شوتی، وانت، کامیون و…، به برخی از این انبارها منتقل می‌گردد.

ولیپور گودرزی با اشاره به اینکه کاراگاهان تعداد ۱۲ باب انبار که کالای قاچاق در آنها وجود داشت را پلمپ کردند، افزود: ۵۵ هزار انواع کالای قاچاق کشف، تعداد ۱۳ نفر متهم دستگیر، ۲ خودرو توقیف و ۱۲ پرونده تشکیل گردید. لذا با هماهنگی مقام قضائی، کارآگاهان در خصوص قاچاق و تقلب در کسب، پرونده‌ها را به مرجع قضائی معرفی کردند.

وی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را ۷۰ میلیارد ریال اعلام کرده اند، اضافه کرد: ترویج فرهنگ مصرف کالای خارجی باعث نابودی هویت و استقلال ملی است لذا شهروندان در صورت مشاهده هرگونه کالای قاچاق و احتکار کالا با این پلیس به شماره‌های ۰۲۱۶۶۷۴۷۳۴۳ و یا ۰۹۹۹۹۸۷۱۳۹۲ تماس بگیرند.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار