به روز شده در: ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۳
فرمانده نیروی هوایی ارتش:
امیر سرتیپ واحدی گفت: شهدا چراغ راه و مسیر روشن سعادتمندی و کمال هستند و ما باید با نور هدایت آن‌ها در مسیر اعتلای جمهوری اسلامی قدم برداریم.
کد خبر: ۵۲۱۰۱۲
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۴ - 08May 2022

شهدا چراغ راه و مسیر روشن سعادتمندی و کمال هستندبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ خلبان «حمید واحدی» فرمانده نیروی هوایی ارتش در مراسم بزرگداشت خلبانان شهید «عبدالکریمی» و «گنابادی‌نژاد» در پایگاه هوایی شهید عبدالکریمی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: شهیدان عبدالکریمی و گنابادی‌نژاد از مفاخر نیروی هوایی و از جمله خلبانان قرآنی، متدین و جان‌برکف این نیرو بودند، که برای سربلندی میهن عزیزمان ایران از هیچ خدمتی دریغ نکردند و جان خود را نثار اقتدار و آرامش ایران اسلامی کردند.

وی ادامه داد: شهدا چراغ راه و مسیر روشن سعادتمندی و کمال هستند و ما باید با نور هدایت آن‌ها راه را از بیراهه تشخیص داده و در مسیر اعتلای جمهوری اسلامی قدم برداریم.

فرمانده نهاجا افزود: امروز در مقطعی حساس و پیچی تاریخی قرار داریم که باید بیش از پیش با الگو گرفتن از شهدا این مقطع حساس را با سربلندی پشت سر بگذاریم؛ چرا که این پیچ تاریخی می‌تواند سرنوشت‌ساز و با عزم و اراده مردم تبدیل به باتلاقی برای توطئه‌گران شود.

امیر واحدی در ادامه ضمن بر شمردن سجایای اخلاقی برجسته شهید عبدالکریمی از زحمات بی‌وقفه همسر این شهید بزرگوار در تعلیم قرآن کریم در این پایگاه تقدیر کرد.

در پایان این مراسم، گواهینامه حفظ قرآن کریم توسط فرمانده نیروی هوایی ارتش به تعدادی از خواهران حافظ قرآن پایگاه هوایی شهید عبدالکریمی اعطا شد.

انتهای پیام/ 200

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار