به روز شده در: ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۰۴:۰۰
سخنگوی فرماندهی انتظامی کشور خبر داد؛
سردار حاجیان از جایگزینی عبارت فراجا به جای ناجا با توجه به تغییر ساختار انتظامی کشور خبر داد.
کد خبر: ۵۲۲۵۰۳
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۱ - 15May 2022

نام «ناجا» به «فراجا» تغییر پیدا کردبه گزارش خبرنگار اجتماعی دفاع‌پرس، سردار «مهدی حاجیان» سخنگوی پلیس در نشست خبری با اصحاب رسانه درباره تغییر ساختار و تغییر نام اختصاری ناجا به فراجا اظهار داشت: با توجه به لطف و عنایتی که فرمانده معظم کل قوا داشتند ساختار فرماندهی انتظامی کل کشور ارتقا پیدا کرده و از نیرو به فرماندهی کل تغییر کرد؛ مانند فرماندهی کل سپاه پاسداران و فرماندهی کل ارتش. ناجا هم با لطف و عنایت فرمانده معظم کل قوا به‌عنوان فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ارتقا پیدا کرد.

وی ادامه داد: این ارتقا در پلیس‌های تخصصی هم اتفاق افتاده و سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی کل کشور تشکیل شد که وظیفه امنیت داخلی را بر عهده دارد؛ همچنین تغییراتی در معاونت اجتماعی ایجاد و به معاونت فرهنگی اجتماعی تغییر پیدا کرد؛ برخی از پلیس‌های تخصصی نیز ارتقاء جایگاه پیدا کرده و در برخی از استان‌ها نیز ارتقای جایگاه پیدا کرده اند و اثرات این تغییرات را در خدماتی که به مردم ارائه می شود، خواهیم دید.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی به فرماندهی انتظامی کشور تغییر پیدا کرده و نام مختصر آن نیز فراجا (فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی) شده است که در طول سال نیز تابلوها تغییر خواهد کرد.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها