به روز شده در: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۰۰
مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت در‌ گفت‌وگو با دفاع‌پرس خبر داد؛
عاشوری از ارائه سه هزار و ۱۸۹ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به نیازمندان در سال گذشته خبر داد.
کد خبر: ۵۲۳۵۴۲
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۵:۳۰ - 20May 2022

ارائه بیش از سه هزار میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه در سال ۱۴۰۰علی عاشوری مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی دفاع‌پرس، در خصوص عملکرد سال ۱۴۰۰ صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت اظهار داشت: این صندوق در سال گذشته هزار و ۸۱۵ میلیارد تومان تهسیلات قرض‌الحسنه حمایتی به ۲۲۰ هزار و ۸۳۸ نفر از خانواده‌های نیازمند پرداخت کرد.

وی افزود: در این مدت ۳۳ هزار و ۵۰۰ فقره تسهیلات اشتغال به ارزش ۷۲۲ میلیارد تومان نیز به طرح‌های اشتغال مددجویان اختصاص داد.

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت از پرداخت ۹۸ میلیارد تومان تسهیلات درمان به خانواده‌های تحت حمایت خبر داد و تاکید کرد: این میزان تسهیلات به بیش از ۱۱ هزار بیمار تحت حمایت ارائه شد.

عاشوری با اشاره به خدمات این نهاد به دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند، اضافه کرد: سال گذشته ۹۶ میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه در موار فرهنگی به جامعه هدف پرداخت شد.
 وی مسکن را دیگر زمینه خدمات قرض‌الحسنه عنوان کرد و ادامه داد: در زمینه مسکن ۴۵۸ میلیارد تومان تسهیلات به ۳۸ هزار و ۵۳۶ نفر ارائه شد.

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت خاطرنشان کرد: سال گذشته در مجموع سه هزار و ۱۸۹ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به ۳۱۳ هزار و ۹۱۲ نفر از جامعه هدف تعلق گرفت.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار