به روز شده در: ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۵
اسماعیل هنیه:
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی «حماس» در واکنش به اقدام جنایتکارانه صهیونیست‌ها در به شهادت رساندن ۳ جوان فلسطینی در «جنین»، گفت: اجازه پایمال شدن خون شهدای فلسطینی را نمی‌دهیم.
کد خبر: ۵۲۹۵۹۷
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۵ - 19June 2022

اجازه پایمال شدن خون شهدای فلسطینی را نمی‌دهیمبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از العهد، «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس به صورت تلفنی با خانواده‌های شهدای جنین «یوسف صلاح»، «براء لحلوح» و «لیث ابو سرور» گفت‌وگو کرد.

اسماعیل هنیه در جریان این تماس تلفنی جنایت ترور ۳ جوان فلسطینی توسط نظامیان صهیونیست در شهر جنین را به شدت محکوم و اظهار داشت: صهیونیست‌ها با یک نقشه از پیش طراحی شده این جنایت را مرتکب شدند.

رئیس دفتر سیاسی حماس در ادامه گفت: جنایت ترور ۳ جوان فلسطینی در ادامه سلسله جنایات مختلف این رژیم علیه ملت فلسطین اتفاق افتاد. شهدای فلسطینی همواره در مسیر دفاع از فلسطین و قدس و مسجدالاقصی حرکت کردند و راه مقاومت را برگزیدند.

اسماعیل هنیه همچنین یادآور شد: جنایت ترور ۳ جوان فلسطینی در جنین، ما را به یاد سالروز شهادت فؤاد حجازی، عطا الزیر و محمد جمجوم انداخت؛ کسانی که درست در چنین روزی به شهادت رسیدند. پر واضح است که مسیر شهدا همچنان ادامه خواهد داشت و ما اجازه پایمال شدن خون آن‌ها را نخواهیم داد.

نظامیان رژیم صهیونیستی روز جمعه گذشته با یورش به شهر جنین واقع در کرانه باختری، ۳ جوان فلسطینی به نام‌های یوسف صلاح، براء لحلوح و لیث ابو سرور را ترور کرد و آن‌ها را به شهادت رساند.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها