به روز شده در: ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۲
در مواضعی جنگ طلبانه؛
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی بدون توجه به شکست های سنگین این رژیم در برابر مقاومت لبنان در سال‌های ۲۰۰۰ و ۲۰۰۶ در مواضعی جنگ طلبانه، لبنان را به حمله نظامی تهدید کرد.
کد خبر: ۵۳۰۳۷۷
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۰ - 23June 2022

به گزارش گروه  بین‌الملل دفاع‌پرس، «بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی بدون توجه به شکست‌های سنگین این رژیم در برابر مقاومت لبنان در سال‌های ۲۰۰۰ و ۲۰۰۶ در مواضعی جنگ طلبانه، لبنان را به حمله نظامی تهدید کرد!

بر اساس این گزارش، وی در سخنانی تأکید کرد: اگر از ما خواسته شود در لبنان عملیات نظامی انجام دهیم، بدون شک این عملیات کاملا دقیق و قوی خواهد بود. وی در عین حال مدعی شد: ما بهای سنگینی را به حزب‌الله و دولت لبنان تحمیل می‌کنیم.

رجز خوانی وزیر جنگ رژیم صهیونیستی علیه دولت و مقاومت لبنان در حالی است که حزب الله در سال ۲۰۰۰ موفق شد «اسطوره شکست ناپذیری صهیونیسم» را در هم بشکند و زمینه‌ساز تحمیل شکست‌های متوالی به تل آویو در دیگر کشورهای منطقه بشود.

این مقام نظامی رژیم صهیونیستی ادعا کرد: ما برای نبرد آماده هستیم. حتی اگر لازم شود به سمت بیروت و صیدا هم خواهیم رفت! این اظهارات جنگ طلبانه وزیر جنگ رژیم صهیونیستی درحالی مطرح می شود که تاکنون بسیاری از ناظران سیاسی صهیونیست و فرماندهان ارشد این رژیم به افزایش روزافزون قدرت موشکی و بازدارندگی مقاومت لبنان اذعان کرده اند.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها