به روز شده در: ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۶
مسئول نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس استان اصفهان خبر داد؛
حجت‌الاسلام «رادمهر»، تشکیل هیأت‌های اندیشه‌ورز روحانیون به منظور تدوین مکتوباتی پیرامون تبیین نقش روحانیت در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را یکی از اقدامات دفتر نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس استان اصفهان عنوان کرد.
کد خبر: ۵۳۰۶۹۹
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۴۰۱ - ۰۱:۲۳ - 27June 2022

در حال تدوین مجموعه‌ای مکتوب با محوریت نقش روحانیت در دفاع مقدس هستیمحجت‌الاسلام و المسلمین «جواد رادمهر» مسئول نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس استان اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس، از مصاحبه با رزمندگان روحانی دفاع مقدس در اصفهان با هدف جمع‌آوری خاطرات آن‌ها خبر داد و اظهار داشت: در این حوزه، در حال تولید مجموعه‌ای هستیم و پس از انجام مصاحبه‌ها، خاطرات را پیاده‌سازی می‌کنیم و در صورت امکان، آن‌ها را به کتاب نیز تبدیل خواهیم کرد.

وی افزود: دیدار با روحانیون ایثارگر و خانواده شهدای روحانی و همچنین تشکیل هیأت‌های اندیشه‌ورز روحانیون به منظور تدوین مکتوباتی پیرامون تبیین نقش روحانیت در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، از دیگر برنامه‌هایی است که در دفتر نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس استان اصفهان درحال دنبال کردن و اجرای آن هستیم.

مسئول نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس استان اصفهان ادامه داد: در تلاش هستیم تا هرچه زودتر این هیأت‌های اندیشه‌ورز را تشکیل دهیم؛ بنابراین از روحانیون دست به قلم، با تجربه و همچنین جوان دعوت می‌کنیم تا در این زمینه ما را یاری کنند.

وی تصریح کرد: برگزاری جلساتی قرآنی و عقیدتی، کلاس طرح‌های کلی اندیشه اسلامی با محوریت سخنرانی و اندیشه رهبر معظم انقلاب اسلامی، برگزاری مسابقات فرهنگی و قرآنی و تشکیل هیأت‌ مذهبی، از دیگر برنامه‌های دفتر نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس استان اصفهان است.

حجت‌الاسلام و المسلمین رادمهر ادامه داد: در قالب هیأت مذهبی، هر پنج‌شنبه با خانواده شهدا دیدار می‌کنیم که در این راستا هفته گذشته با خانواده شهیدان «ضیائی» دیدار کردیم.

مسئول نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس استان اصفهان خاطرنشان کرد: در حال برنامه‌ریزی برای همکاری و هم‌افزایی با نهادهایی همچون حوزه علمیه، مجموعه‌های عقیدتی در ارتش، نیروی انتظامی و سپاه و سازمان تبلیغات اسلامی هستیم و امیدواریم تا بتوانیم همکاری‌ها را ارتقاء دهیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار