به روز شده در: ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۰۰:۲۰
فرمانده کل انتظامی کشور خبر داد؛
سردار اشتری گفت: هر چقدر از فناوری روز و تجهیزات هوشمند استفاده کنیم و از دوربین‌ها بهره ببریم و سامانه‌ها را افزایش دهیم به سمت پلیس هوشمند رفته و مسلما سرعت انجام مأموریت‌ها نیز افزایش پیدا خواهد کرد.
کد خبر: ۵۳۱۱۲۷
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۶ - 27June 2022

افزایش سرعت انجام ماموریت‌های پلیس با تجهیزات هوشمندبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس‌، سردار حسین اشتری فرمانده کل انتظامی کشور در حاشیه افتتاح مرکز پایش تصویری و مانیتورینگ فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان اظهار داشت: با راه‌اندازی این مرکز که به همت فرماندهی انتظامی استان اصفهان انجام شده پایش تصویری شهر اصفهان به میزان ۹۰ درصد افزایش می‌یابد.

سردار اشتری مرکز پایش تصویری فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان را یکی از بهترین مراکز پایش تصویری در سطح این استان برشمرد و گفت: با استفاده از این مرکز هم مأموریت‌های استان و هم مأموریت‌های انتظامی شهرستان انجام می‌شود و از طرفی هم با تمام مراکز انتظامی سطح استان ارتباط دارد.

وی افزود: با استفاده از این مرکز گره‌های کور ترافیکی در شهر‌ها و جاده‌های استان مدیریت شده و در مواردی که نیاز به حضور سریع پلیس در صحنه باشد مجموعه پلیس شهرستان اصفهان می‌تواند مأموریت‌های خود را با سرعت و دقت بیشتری انجام دهند.

فرمانده کل انتظامی کشور از ارتباط زنده فرماندهان انتظامی با مردم مراجعه کننده به کلانتری‌ها و سایر یگان‌های پلیس خبر داد و خاطرنشان کرد: فرماندهان انتظامی ما به صورت آنلاین می‌توانند از طریق این مرکز با کلانتری‌ها و سایر یگان‌های انتظامی که مردم به آنجا مراجعه می‌کنند ارتباط برقرار کرده و با مردم و همکاران به صورت زنده صحبت کنند و از نزدیک بر نحوه مطلوب خدمت‌رسانی به مردم نظارت داشته باشند.

سردار اشتری این سیستم پایش تصویری را فعلاً در سطح تعدادی از استان‌ها قابل استفاده عنوان کرد و افزود: این سیستم به مرور در تمام استان‌ها راه‌اندازی می‌شود که با کامل شدن آن می‌توانیم در آینده یک پایش تصویری ملی را در ستاد فراجا داشته باشیم.

فرمانده کل انتظامی کشور از پایش تصویری مقر‌های انتظامی سراسر کشور در ستاد فراجا خبر داد و تصریح کرد: با این سامانه تمامی پاسگاه‌های مرزی، یگان‌های انتظامی، کلانتری‌های سراسر کشور و بیش از ۳۰ هزار گشت انتظامی ثابت و سیار و حتی شناور‌های دریابانی فراجا در شمال و جنوب کشور را نیز می‌توانیم به صورت شبانه‌روزی رصد کنیم.

سردار اشتری از سرعت بالای خدمت‌رسانی پلیس با افزایش سامانه‌های هوشمند در فراجا خبر داد و بیان کرد: هر چقدر از فناوری روز و تجهیزات هوشمند استفاده کنیم و از دوربین‌ها بهره ببریم و سامانه‌ها را افزایش دهیم به سمت پلیس هوشمند رفته و مسلما سرعت انجام مأموریت‌ها نیز افزایش پیدا خواهد کرد و بیشتر جا‌ها این سامانه‌ها کمبود نیرو را هم جبران کرده و با استفاده از آن‌ها می‌توانیم بدون لزوم حضور فیزیکی مأموران، مأموریت‌های پلیسی را دنبال کنیم.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار