به روز شده در: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۱
فرمانده کل انتظامی کشور:
سردار اشتری گفت: امروز تحریم، توطئه و عوامل نفوذی دشمن با هدایت‌های امام راحل، امام خامنه‌ای و هوشمندی مردم خنثی شده است.
کد خبر: ۵۳۲۶۳۷
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۶ - 05July 2022

انقلاب اسلامی در اوج اقتدار است/ مردم با هوشمندی جریان نفوذ دشمن را خنثی کردندبه گزارش خبرنگار اجتماعی دفاع‌پرس، سردار «حسین اشتری» فرمانده کل انتظامی کشور صبح امروز (سه‌شنبه) در مراسم تجلیل از عوامل کشف اموال صندوق امانات بانک ملی که در ستاد فرماندهی انتظامی کل کشور برگزار شد، اظهار داشت: امروز ظرفیت‌هایی که در ایران وجود دارد بسیار زیاد است و اقدامات بزرگی که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی انجام شده بسیار اثربخش و بزرگ بوده است.

وی ادامه داد: با توجه به تحریم، توطئه و عوامل نفوذی دشمن که سعی کردند مسیر انقلاب اسلامی را تغییر دهند با هدایت‌های امام راحل، امام خامنه‌ای و هوشمندی مردم خنثی شده است.

فرمانده کل انتظامی کشور گفت: امروز انقلاب اسلامی در اوج اقتدار است و اگر مرور کنیم حوادث و ترفند‌هایی که چیده شده و انجام شده متوجه خواهیم شد که چقدر قدرتمند بوده‌ایم.

سردار اشتری با بیان اینکه مجموعه انتظامی پس از پیروزی انقلاب اسلامی نقش موثری داشته است، گفت: مجموعه انتظامی کشور در مقابله با منافقین و پس از آن در دفاع مقدس نقش بی‌بدیلی داشته است؛ در سال‌های اخیر توجهات رهبر معظم انقلاب اسلامی باعث افزایش روحیه کارکنان فراجا شده است.

وی با بیان اینکه فراجا در صحنه‌های مختلف در میدان‌ حضوری مقتدر دارند، گفت: امروز مجموعه انتظامی خدمت‌گذار مردم هستند؛ نزدیک به ۱۴ هزار شهید انتظامی کشور موید آن است که پلیس برای امنیت، آرامش و حراست از جان و ناموس مردم از جان خود می‌گذرد.

وی گفت: امروز پلیس مجهز به تجهیزات، امکانات روز و آموزش‌های حرفه‌ای است و همکارانم با عشق به امنیت مردم فعالیت می‌کنند.

سردار اشتری با بیان اینکه یکی از اقدامات قابل تقدیر و اثربخش کشف سرقت صندوق امانات بانک ملی بوده است، گفت: پس از اعلام خبر سرقت در اولین فرصت اقدامات امنیتی و اطلاعاتی صورت گرفت و با توجه به اینکه سرنخ‌های خوبی نداشتیم در کمترین زمان ممکن با هوشمندی و حرفه‌ای بودند همکارانم توانستند این سرقت را کشف کنند.

وی گفت: این عکس‌العمل و کشف سرقت یکی از دستاورهای بزرگ برای انقلاب اسلامی است و باید برای آیندگان افتخار باشد.

سردار اشتری با بیان اینکه انعکاس این خبر در رسانه ملی مورد گله‌مندی ما بود، گفت: بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی برای ما یک دلگرمی و تقویت روحیه شد. در زمانی که دشمن تمام توان خود را برای ایجاد ناامنی و ناامیدی بین مردم گذاشته بود، کشف این سرقت در کمتر از ۴۸ ساعت موجب امیدواری مردم و ناامیدی دشمنان و منافقین شد.

فرمانده کل انتظامی کشور خاطرنشان کرد: پس از متواری شدن دو نفر از مجرمان در کمترین زمان اعلان قرمز آن‌ها صادر شده است.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها