به روز شده در: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۱
طی سه ماه نخست سالجاری صورت گرفت؛
«نصیری» از پرداخت ۳۴۹ فقره وام صندوق قرض‌الحسنه شاهد به خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر در سه ماهه نخست سال ۱۴۰۱ خبر داد.
کد خبر: ۵۳۲۷۷۸
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۹ - 05July 2022

اعطای ۳۴۹ فقره وام به ایثارگران زنجانی توسط صندوق قرض‌الحسنه شاهدبه گزارش دفاع‌پرس در زنجان، علی نصیری با اشاره به اینکه صندوق قرض‌الحسنه شاهد استان زنجان در راستای گره‌گشایی از مشکلات اقتصادی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگر ایجاد شده است، اظهار داشت: این وام‌ها سه برابر موجودی پس‌انداز و تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال است.

وی با اشاره به خدمات غیرحضوری صندوق شاهد در راستای رفاه حال ایثارگران و افزایش میزان رضایت‌مندی این عزیزان تصریح کرد: از ابتدای سا ل‌جاری تاکنون ۱۸ فقره وام به صورت غیرحضوری و از طریق شعبه الکترونیکی پرداخت شده است.
 
رئیس صندوق شاهد استان زنجان در ادامه از پرداخت ۳۴۹ فقره وام صندوق قرض‌الحسنه شاهد به خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر در سه ماهه نخست سال ۱۴۰۱ خبر داد و افزود: از این تعداد فقره وام ارائه شده به جامعه هدف ۱۶۰ فقره مربوط به خانواده معظم شاهد و ۱۸۹ فقره به جانبازان تعلق گرفته است.
 
وی ادامه داد: این تعداد وام به ارزش ۱۳۸ میلیارد ریال در سه ماهه نخست سال‌جاری به اعضای صندوق پرداخت شده است.

نصیری تعداد اعضای این صندوق را ۸ هزار نفر اعلام کرد و گفت: پرداخت وام به اعضای صندوق شاهد شرایط خاصی نمی‌خواهد و افرادی که عضو این صندوق باشند به راحتی می‌توانند وام دریافت کنند.
 
وی یادآور شد: وام صندوق یاد شده به اعضا اعم از والدین، همسران و فرزندان شهدا و جانبازان بنیاد و همسران جانبازان متوفی حقوق‌بگیر بنیاد پرداخت می‌شود.

انتهای پیام/
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها