به روز شده در: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۵
فرمانده نیروی زمینی ارتش:
امیر سرتیپ حیدری با اشاره به تجهیز یگان‌های نیروی زمینی ارتش به تسلیحات نقطه‌زن، دورزن و هوشمند، گفت: دستاورد‌های نظامی، دفاعی و تسلیحاتی نزاجا همچون خاری در چشم دشمنان است.
کد خبر: ۵۳۲۸۲۸
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۱ - 06July 2022

دستاورد‌های نظامی نیروی زمینی خاری در چشمان دشمنان استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش در بازدید از وضعیت آمادگی دفاعی و توان رزمی عملیاتی تیپ ۳۲۸ متحرک هجومی مریوان، با اشاره به تجهیز یگان‌های نیروی زمینی ارتش به تسلیحات نقطه‌زن، دورزن و هوشمند، اظهار داشت: امروز دستاورد‌های نظامی، دفاعی و تسلیحاتی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران همچون خاری در چشمان دشمنان قسم‌خورده این مرز و بوم است.

وی با تأکید بر اینکه یگان‌های نیروی زمینی ارتش همیشه پویا، بالنده و بازدارنده هستند، گفت: آمادگی بی‌نظیر نیرو‌های مسلح، حکایت از روحیه و انگیزه مضاعف کارکنان آن در دفاع از خاک این مرز و بوم دارد، به گونه‌ای که شبانه‌روز و با تمام وجود برای امنیت این سرزمین تلاش می‌کنند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در این بازدید ضمن دیدار چهره به چهره با کارکنان پایور این تیپ عنوان کرد: در امتثال اوامر مطاع فرماندهی معظم کل قوا مبنی بر ارتقاء منزلت اجتماعی و رسیدگی به وضعیت معیشت کارکنان نیروی زمینی، احداث منازل سازمانی به‌صورت انبوه در دستور کار این نیرو قرار گرفت.

امیر حیدری با بیان اینکه نیروی زمینی ارتش افتخار دارد که منازل سازمانی خود را با بهترین نقشه و تجهیزات تهیه و به کارکنان تحویل دهد، افزود: با عنایت خداوند و تدابیر حکیمانه فرماندهی معظم کل قوا، هم‌اکنون در ۵۲ نقطه کشور مشغول احداث منازل سازمانی هستیم؛ این مهم را از مناطق محروم شروع کرده‌ایم، به نحوی که در ایرانشهر و زاهدان به فضل خداوند توانسته‌ایم به تعداد تمامی متقاضیان، منزل سازمانی احداث کنیم که در آستانه تحویل به کارکنان است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با تأکید بر تکریم کارکنان شریف نیروی زمینی گفت: بی‌شک نهضت احداث منازل سازمانی تا رفع نیاز همه یگا‌ن‌ها با قدرت ادامه خواهد داشت.

وی با تأکید بر پیشرفت روزافزون در احداث منازل شخصی خاطرنشان کرد: هدف‌گذاری نیروی زمینی ارتش این است که کارکنان ارجمند در پایان خدمت با افتخار خود، پس از تحویل منازل سازمانی با احترام وارد خانه شخصی خود شوند، ما این‌گونه کارکنان شریف خود را مورد تکریم قرار می‌دهیم.

امیر حیدری در ادامه ضمن دیدار با کارکنان وظیفه، واژه «سربازی» را، زیبا و با قداست قلمداد و تصریح کرد: براساس فرامین فرماندهی معظم کل قوا موظف هستیم تا محیط سربازی را برای سربازان خوشایند کنیم تا آن‌ها از قرار گرفتن در این محیط لذت برده و به گونه‌ای تربیت شوند که بتوانند در آینده به‌عنوان مدیرانی لایق، بار جامعه را به شایستگی بر عهده بگیرند.

فرمانده نزاجا سربازان را افرادی بی توقع و بی ادعا در راه اعتلای ارزش‌های والای اسلامی و الهی عنوان و خاطرنشان کرد: سربازان سلحشور و انقلابی کشورمان، برای برقراری آرامش و آسایش ملت تمام توان خود را بسیج کرده و در این مسیر از هیچ کوششی فروگذار نخواهند بود.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها