به روز شده در: ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۶
رهبر جنبش انصارالله یمن:
رهبر جنبش انصارالله یمن تاکید کرد که ائتلاف متجاوز به دنبال اشغال کشور ما و سلطه بیگانه بر آن بود تا ما تبدیل به ملتی وابسته و غیر مستقل و بدون کرامت شویم.
کد خبر: ۵۳۲۹۹۰
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۶ - 07July 2022

ائتلاف متجاوز به دنبال اشغال کشور ما و سلطه بیگانه بر آن بودبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، سید عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن تاکید کرد که ائتلاف متجاوز به دنبال اشغال کشور ما و سلطه بیگانه بر آن بود تا ما تبدیل به ملتی وابسته و غیر مستقل و بدون کرامت شویم.

وی خواستار اهتمام مسئولان به استان الجوف و رسیدگی به آن شد.

الحوثی گفت: مسئولان استان الجوف باید در کنار مردم آن باشند و به مسئولیت خود در این باره عمل کنند. تحرک و همکاری جدی میان مردم این استان و نهاد‌های رسمی نیاز است. مشکلات باید به شکل برادرانه حل و فصل شود.

رهبر جنبش انصارالله یمن همچنین خواستار اهتمام به وضع آموزشی این استان شد.

وی افزود: دشمن به دنبال ایجاد درگیری در استان با بهره برداری از مشکلات است. دشمن به دنبال این است که اوضاع استان الجوف باثبات نباشد. همکاری امنیتی میان ساکنان و نهاد‌های امنیتی به منظور برقراری صلح و ثبات ضروری است.

الحوثی تاکید کرد: ساکنان استان الجوف سهم بسزایی در مقابله با تلاش‌های دشمنان برای اشغال این استان داشتند. آزادگان از سراسر استان‌ها و نیز قبایل به الجوف شتافتند و در کنار مردم آن جنگیدند.

انتهای پیام/ 161

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار