به روز شده در: ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۹
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مطزح کرد؛
زارع‌پور با بیان اینکه مصوبه‌ای به نام فضای مجازی نداریم که بخواهد اجرا شود یا خیر، درباره تمهیدات وزارت ارتباطات برای اینترنت زائران اربعین گفت: کیفیت اینترنت ویژه زائران اربعین ارتقا می‌یابد.
کد خبر: ۵۳۷۸۸۰
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۳ - 04August 2022

ارتقای کیفیت اینترنت زائران اربعین

به گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در گفت‌وگویی در واکنش به برخی شایعات مبنی بر اجرای مصوبه مصونیت فضای مجازی، اظهار داشت: اصلاً چنین مصوبه‌ای وجود ندارد که بخواهد اجرا شود یا خیر، اما برخی تلاش دارند با این الفاظ و دامن زدن به شایعات بازی می‌کنند و از کنار آن نان می‌خورند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره محدودیت حجم اینترنت خبرنگاری علیرغم گستره وسیع کار خبری و به‌ویژه عکاسی خبری، گفت: علاوه بر اپراتور‌ها که به خبرنگاران بسته اینترنتی می‌دهند ماه نیز امسال یک بسته اضافه خواهیم کرد.

زارع‌پور درباره اینترنت زائران اربعین عنوان کرد: کمیته ویژه اربعین برای ارتقای زیرساخت‌های اینترنت از داخل کشور تا مرز و همچنین داخل کشور عراق تشکیل شده است و از این رو امسال شاهد ارتقای کیفیت اینترنت زائران اربعین حسینی در داخل مرز عراق خواهیم بود.

وی ادامه داد: برای افزایش رومینگ و ارتقای کیفیت اینترنت در داخل مرز عراق در تلاش هستیم و در حوزه زیرساخت‌ها و پلتفرم‌ها نیز سعی می‌کنیم تا خدمات جدیدی به مردم ارائه دهیم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به این سوال که آیا زائران همچنان قرار است از سیم کارت عربی برای برقراری ارتباط با خانواده‌های خود استفاده کنند، گفت: روی این موضوع هم کار می‌شود تا افراد با استفاده از سیم کارت خود بتوانند ارتباط بگیرند و به محض انجام شدن این کار اطلاع رسانی خواهد شد.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/ ۹۱۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها