به روز شده در: ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۹
به‌منظور شرکت در مسابقات جام دریا صورت گرفت؛
ناو‌های موشک‌انداز جوشن و پیکان برای شرکت در هفتمین دوره مسابقات جام دریا امروز عازم جمهوری آذربایجان شدند.
کد خبر: ۵۳۸۱۶۴
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۸ - 06August 2022

ناو‌های موشک انداز پیکان و جوشن راهی مسابقات جام دریا شدندبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر دریادار دوم «نصری» معاون تربیت و آموزش نیروی دریایی ارتش اظهار داشت: مقام معظم رهبری بر درخشش نیرو‌های ایرانی در مسابقات نظامیان جهان تاکید ویژه دارند و با توجه به کسب قهرمانی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ششمین مسابقات جام دریا به میزبانی ایران، حضور در این مسابقات اقتدار کشورمان را به نمایش خواهد گذاشت و پرچم مقدس و پرافتخار ایران را در میادین بین المللی به اهتزاز در خواهد آورد.

معاون تربیت و آموزش نیروی دریایی ارتش تصریح کرد: هدف از شرکت در این مسابقات توسعه دیپلماسی با تقویت قدرت دفاعی است. ورود به این عرصه برای کشور ما منافع بسیاری دارد که از آن جمله می‌توان به افزایش ارتباطات، ارتقای توان و آمادگی رزمی اشاره کرد.

امیر نصری افزود: ایران اسلامی در راستای برگزاری رقابت‌هایی از این دست در داخل کشور و بین مناطق سال آینده میزبان این رقابت‌ها را در جنوب کشور خواهد بود. ایران کشوری با موقعیت و شرایط خاص در دنیاست که پرچم استقلال را برافراشته است و کشور‌های جهان با حساسیت ویژه و با چشمانی باز و هوشیار ما را زیر نظر گرفته اند؛ لذا رعایت مسائل انضباطی و ظاهری بسیار حائز اهمیت است.

بنابراین گزارش، ناو‌های موشک انداز جوشن و پیکان برای شرکت در هفتمین دوره مسابقات جام دریا ظهر امروز (شنبه) از منطقه چهارم دریایی امام رضا (ع) انزلی عازم شهر باکو در جمهوری آذربایجان شدند.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار