به روز شده در: ۰۵ مهر ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۷
شاهدخت اماراتی:
علیرغم آنکه امارات روابط خود را با رژیم صهیونیستی عادی‌سازی کرده، یک شاهدخت اماراتی به انتقاد از نحوه برخورد‌ها با «هولوکاست» در مقایسه با انفعال در مقابل کشته شدن چند میلیون مسلمان در ۲۵ سال اخیر پرداخت.
کد خبر: ۵۳۸۵۴۹
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۲ - 09August 2022

هولوکاست ظلم است، اما کشتار فلسطینی‌ها دفاع از خود نامیده می‌شود؟به گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، «هند بنت فیصل القاسمی» یکی از شاهدخت‌های امارات از نحوه برخورد با مسأله فلسطین و حمله اخیر رژیم صهیونیستی به نوار غزه در مقایسه با نحوه برخورد با حادثه ادعایی «هولوکاست» انتقاد کرد.

وی در توییتر نوشت: رسانه‌هایی که همه می‌دانید چه کسی آن‌ها را کنترل می‌کند از شما می‌خواهد که کوچکترین همدردی با کودکان کشته شده (در جنگ اخیر غزه) نداشته باشید با این ادعا که پدران تروریستشان از این کودکان به عنوان سپر انسانی استفاده کرده‌اند، هیچ کسی این را باور نمی‌کند، با پختگی رفتار کنید....

این شاهدخت اماراتی در توییت دیگری ادامه داد: اسرائیل برای آمادگی علیه جهاد اسلامی، غزه را محاصره می‌کند و معتقد است که بمباران و کشتار غیرنظامیان و کودکان امری کاملا قابل قبول و توجیه است... آمریکا این را دفاع از خود توصیف می‌کند.

هند بنت فیصل سپس نوشت: شش میلیون و نیم یهودی در روز‌های جنگ جهانی دوم کشته شدند و این یک اتفاق ناگوار بود و ما این را در فیلم‌ها و رسانه‌ها و کتاب‌ها دیده و خوانده‌ایم که وعده داده‌اند این ظلم وارد شده به یهودیان را فراموش نکنند ...، اما آیا می‌دانید در ۲۵ سال گذشته ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار مسلمان کشته شده‌ند؟ اما تو نه شنیده‌ای و نه خوانده‌ای و نه به تو دستور داده‌اند که با این مسأله همدردی کنی.

توییت‌های این شاهدخت اماراتی که بیش از ۵۳۳ هزار دنبال کننده در توییتر دارد اغلب بازخورد‌های زیادی را به همراه دارد.

در همین ارتباط، روزنامه صهیونیستی «تایمز» در واکنش نوشت، این‌ها اولین اتهامات زده شده به یهودیان در راستای یهودی‌ستیزی نیست.

دفتر اطلاع‌رسانی دولت در غزه دوشنبه (دیروز) اعلام کرد که در جنگ سه روزه علیه نوار غزه، ۴۵ فلسطینی شهید و ۳۶۰ نفر نیز زخمی شدند.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها