به روز شده در: ۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۲
مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی خبر داد؛
عسکری گفت: بیش از ۱۸ میلیون عدد دارو شامل بیش از چهارده قلم در دز‌ها و اشکال مختلف در شرکت داروسازی سها تولید شده است.
کد خبر: ۵۳۸۶۰۳
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۰ - 09August 2022

تولید بیش از ۱۸ میلیون انواع دارو در شرکت داروسازی سهابه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، علیرضا عسکری مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی با اشاره به تولیدات مجموعه سها در تیرماه گذشته، اظهار داشت: بیش از ۱۸ میلیون عدد دارو شامل بیش از چهارده قلم در دز‌ها و اشکال مختلف شامل ۱۲ میلیون و ششصد هزار قرص، پنج میلیون و هشتصد هزار کپسول و ششصد هزار عدد مایعات در شرکت داروسازی سها تولید شده است.

وی افزود: تنوع بخشی به تولیدات، ایجاد بستر مناسب برای تولید دارو‌های استراتژیک، تولید فرآورده‌های طبییعی، سنتی و مکمل و رعایت های بین المللی از ویژگی‌های مثبت شرکت داروسازی سها است.

این مقام مسئول در جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: در تیر ماه جاری به منظور ارتقا سطح دانش کارکنان، دوره آموزشی با حضور مدیر واحد برنامه ریزی استراتژیک و بهبود فرآیند شرکت داروسازی سها به مدت چهل ساعت یه صورت حضوری برگزار شد.

عسکری با تاکید بر این که هلال احمر در خط مقدم تامین نیاز‌های شهروندان است، گفت: هدف از برگزاری این دوره شناخت فرآیند ممیزی سیستم مدیریت کیفیت و درک ضرورت‌های بهبود مستمر در فرآیند ممیزی و نیز ایجاد قابلیت ممیزی اثربخش در سیستم‌های مدیریت کیفیت بود.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها