به روز شده در: ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۷
یک شبکه خبری با اشاره به حمله پهپادی نیروهای مقاومت به سکوهای گازی رژیم صهیونیستی خبر داد که این رژیم از ترس هدف قرار گرفته شدن سکوهای گازی خود، تجاوز خود علیه غزه را متوقف کرد.
کد خبر: ۵۳۸۶۳۰
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۵ - 09August 2022
العربیه: اسرائیل از ترس حمله پهپادی به سکوهای گازی خود جنگ را متوقف کردبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، رادیو ارتش رژیم صهیونیستی فاش کرد که در جریان حمله اخیر این رژیم به نوار غزه، پرتاب یک پهپاد به سوی سکوی گازی «تمار» در نزدیک اسدود را رهگیری کرده است.
 
شبکه خبری العربیه نیز به نقل از منابعی خبر داد که در جریان درگیری اخیر در غزه، یک پهپاد از این شهر به سوی یکی از سکوهای گازی رژیم صهیونیستی پرتاب شده بود. 
 
بر اساس اعلام این منابع، این پهپاد قصد داشته است که سکوی گازی رژیم صهیونیستی در دریای مدیترانه را هدف قرار دهد.
 
شبکه خبری العربیه در گزارش خود افزود که رژیم صهیونیستی از ترس حمله به سکوهای گازی خود، جنگ در غزه را متوقف کرده است. 
 
جنگنده‌های رژیم صهیونیستی، از روز جمعه (۱۴ مرداد) مناطقی را در نوار غزه هدف حمله قرار دادند که این اقدام با پاسخ گروه‌های مقاومت در نوار غزه بویژه جهاد اسلامی همراه شد. در نهایت و پس از جنگی سه روزه، یکشنبه ( ۱۶ مرداد) با میانجیگری مصر، آتش‌بس با قبول کامل شروط جنبش جهاد اسلامی برقرار شد.
 
دفتر اطلاع‌رسانی دولت در غزه اعلام کرد که در جنگ سه روزه علیه نوار غزه، ۴۵ فلسطینی شهید و ۳۶۰ نفر نیز زخمی شدند.
 
از سوی دیگر، رسانه‌های عبری گزارش دادند که هزینه روزانه درگیری با جنبش جهاد اسلامی فلسطین در جنگ اخیر بیش از هزینه روزانه جنگ سال گذشته با گروه‌های مقاومت مستقر در نوار غزه بوده است.
 
انتهای پیام/ 241
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار