به روز شده در: ۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۴
گروه‌های فلسطینی در محکومیت جنایت‌های ارتش رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین، خواستار برگزاری تظاهرات «جمعه خشم» در فلسطین شدند.
کد خبر: ۵۳۸۷۹۴
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۶ - 10August 2022

فراخوان برگزاری تظاهرات «جمعه خشم» در فلسطینبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، «واصل ابویوسف» مسئول هماهنگی گروه‌های فلسطینی گفت که جمعه این هفته روز خشم فلسطینی در محکومیت جنایت‌های رژیم اشغالگر علیه ملت فلسطین، سرزمین و مقدسات آن خواهد بود.

بنابر گزارش خبرگزاری فلسطینی «معا»، ابویوسف اظهار داشت که دامنه این قبیل فعالیت‌ها به منظور تأکید بر وحدت ملت فلسطین برای مقابله با رژیم اشغالگر، گسترش خواهد یافت.

وی افزود که رژیم اشغالگر جنگ فراگیری را علیه ملت فلسطین آغاز کرده و این ملت بایستی از خویش دفاع کرده و مقاومت مردمی از کفر قدوم تا مسافر یطا ادامه یابد.

نظامیان رژیم صهیونیستی روز گذشته در جنایتی جدید در نابلس یک فرمانده کتائب شهداء الأقصی شاخه نظامی جنبش فتح و دو عضو آن را به شهادت رساندند و علاوه بر آن در درگیری بین فلسطینیان و نظامیان صهیونیست که در اعتراض به شهادت این سه نفر صورت گرفت، یک نوجوان دیگر به شهادت رسید.

ارتش رژیم صهیونیستی اخیرا در جنگ سه روزه علیه نوار غزه نیز ۴۶ فلسطینی از جمله ۱۵ کودک و چهار زن را شهید و ده‌ها نفر دیگر را زخمی کرد.

انتهای پیام/ 161

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار