به روز شده در: ۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۲
مقابل دفتر نخست‌وزیر انگلیس برگزار شد.
تعداد زیادی از مردم با برپائی تظاهرات گسترده‌ای مقابل دفتر نخست وزیر انگلیس در لندن، شعارهائی را درباره قطع حمایت از رژیم صهیونیستی سردادند.
کد خبر: ۵۳۸۹۷۰
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۱ - 11August 2022

تظاهرات گسترده در لندن و شعارهائی در قطع حمایت از رژیم صهیونیستیبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، تعداد زیادی از مردم و فعالان اجتماعی با راه اندازی تجمع گسترده‌ای در خیابان «داونینگ استریت» یعنی دفتر رسمی نخست وزیر انگلیس با سردادن شعارهائی به جنایت‌های اخیر رژیم صهیونیستی در غزه اعتراض کردند.

معترضان مردمی در این تجمع گسترده یکپارچه شعار می‌دادند: فلسطین را آزاد کنید، به آپارتاید پایان دهید، اشغالگری را خاتمه دهید و تسلیح اسرائیل را متوقف کنید.

بر اساس اعلام این رسانه، گروه‌هایی از قبیل «کارزار همیستگی با فلسطین»، «ائتلاف توقف جنگ»، «کارزار خلع سلاح هسته ای» و «دوستان مسجد الاقصی» از حامیان برگزاری این تظاهرات اعتراض آمیز بودند. تظاهرکنندگان انگلیسی خواستار اتمام بمباران غزه و کشتار فلسطینی‌ها شده و از دولت انگلیس خواستند تسلیح رژیم صهیونیستی را متوقف کند.

حملات سه روزه اخیر رژیم صهیونیستی به نوار غزه به شهادت ۴۶ فلسطینی و زخمی شدن صد‌ها نفر دیگر منجر گردید که در بین شهدا ۶ کودک فلسطینی نیز دیده می‌شوند.

ارتش رژیم صهیونیستی این جنگ را به بهانه مقابله با جنبش جهاد اسلامی آغاز کرد، اما به روال جنگ‌های گذشته علیه غزه، با هدف قرار دادن زیرساخت‌های حیاتی و مناطق مسکونی بار دیگر غی نظامیان را آماج تهاجم وحشیانه خود قرار داد. درگیری میان گروه‌های مقاومت فلسطین و تل آویو پس از برقراری آتش بس میان دو طرف متوقف گردید.

بر اساس اعلام منابع خبری، آتش بس پس از تحقق کامل مطالبات جنبش جهاد اسلامی فلسطین اجرایی شد. بر همین اساس، منابع مذکور بند‌های توافق آتش‌بس بین مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی در غزه را اینگونه اعلام کرده اند، آزادی بسام السعدی رهبر اسیر جهاد اسلامی و اسیر خلیل عواوده، بازگشایی تمامی گذرگاه‌های باریکه غزه، ازسرگیری سوخت رسانی به غزه و کاهش محاصره غزه.

انتهای پیام/ 161

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار