به روز شده در: ۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۸
فرمانده انتظامی استان زنجان:
سردار «طراقیه» بزرگ‌ترین هدف دشمن در جنگ شناختی را ایجاد و نهادینه کردن حس ناامیدی و یاس در بین مردم اعلام کرد و گفت: رهبری انقلاب راه‌کار مقابله با این جنگ را جهاد تبیین ارائه کرده‌اند.
کد خبر: ۵۳۹۸۸۳
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۵ - 16August 2022

به گزارش دفاع‌پرس در زنجان، سردار «محمد طراقیه» امروز در نشست خبری با خبرنگاران با گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی به عنوان بهانه نامگذاری این روز و دیگر شهدای این عرصه اظهار داشت: دشمن سال‌ها است که هشت عرصه در ابعاد مختلف هوا، فضا، دریا و فضای مجاری را به عنوان عرصه فعالیت خود انتخاب کرده است.

فرمانده انتظامی استان زنجان با بیان اینکه علاوه بر این عرصه‌ها دشمن برای مقابله با نظام ما فضای دیگری را هم به عنوان زمین مقابله در نظر گرفته است، افزود: در این راستا دشمن با استفاده از جنگ شناختی در صدد تاثیرگذاری بر ذهن، روح و روان است که ابزار این جنگ هم رسانه‌ها به ویژه رسانه‌های نوین هستند.

سردار طراقیه بزرگ‌ترین هدف دشمن در جنگ شناختی را ایجاد و نهادینه کردن حس ناامیدی و ایجاد یاس در بین مردم اعلام کرد و افزود: خداوند بزرگ ۱۴ قرن پیش روش مقابله با این نوع جنگ را در سوره مبارک حجرات ارائه کرده است که شامل پیش نگرفتن از رهبری جامعه، قبول نکردن خبر از مفسد، و دوری از گمان‌های بد است.

فرمانده انتظامی استان زنجان تاکید کرد: رهبری معظم انقلاب در بیانات خود راه‌کار مقابله با جنگ شناختی را جهاد تبیین عنوان کرده‌اند.

وی فرماندهان جهاد تبیین را اصحاب رسانه دانست و ابراز امیدواری کرد، با همراهی رسانه‌ها بتوان از این پیچ تاریخی هم به سلامت عبور کرد.

سردار طراقیه به آشنایی خود با حرفه خبرنگاری اشاره و تصریح کرد: من شاهد همراهی خبرنگاران در غم و شادی با مردم و تاثیرگذاری آن‌ها بوده‌ام بنابراین معتقدم، خبرنگاران طلایه‌داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند و شهید صارمی و دیگر شهدای این عرصه نماد عملی این ماموریت هستند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها