به روز شده در: ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۳
دبیر کمیته زیرساخت ستاد اربعین مطرح کرد؛
غلامعلی گفت: زائران سال‌های گذشته مبلغی را تحت عنوان رومینگ پرداخت می‌کردند، اما قرار است که این موضوع برطرف شود و ۴۰ ایستگاه برای تماس رایگان ایجاد شده است.
کد خبر: ۵۴۰۱۰۳
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۹ - 17August 2022

حذف رومینگ و برپایی ایستگاه‌های تلفن رایگان در اربعینبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، «حجت‌الله غلامعلی» دبیر کمیته زیرساخت ستاد اربعین با اشاره به موضوع اربعین اظهار داشت: تأکیدات ویژه‌ای وجود دارد و امیدوارم هماهنگی موجب این شود تا بالغ بر ۵۰۰ میلیارد تومان از ظرفیت بخش‌های مختلف برای زیرساخت‌های مرزی استفاده کنیم.

وی ادامه داد: برای تقویت خروج دولت ایجاد چند مرز دیگر را نیز در دستور کار قرار داده است و برای بهسازی محورهای مواصلاتی را زیر بار خود برده است.

دبیر کمیته زیر ساخت ستاد اربعین گفت: با حشد الشعبی همکاری داشته‌ایم تا شبکه داخلی ایجاد کنیم و اینترنت پر سرعتی را توسط خودمان فراهم کنیم؛ همچنین افزایش زیرساخت‌های مخابراتی را نیز در دستور کار قرار داده‌ایم.

وی درباره حذف رومینگ افزود: زائران سال‌های گذشته مبلغی را تحت عنوان رومینگ پرداخت می‌کردند، اما قرار است که این موضوع برطرف شود و ۴۰ ایستگاه برای تماس رایگان ایجاد شده است.

غلامعلی با اشاره به پارکینگ‌های خودرو خاطرنشان کرد: ظرفیت پارکینگ‌های خودرو به ۵۰ هزار خودرو خواهد رسید و همچنین در حوزه تأمین آب و برق پایانه‌های مرزی باید بگویم مخزن‌های آب اضطراری تأمین شده است.

دبیر کمیته زیرساخت ستاد اربعین تصریح کرد: در مراسم روز عاشورا در کربلا به دلیل گرمای هوا چند نفر جان خود را از دست دادند و بر همین اساس، تأمین وسایل سرمایشی و آب‌سردکن اهمیت بسیاری دارد.

وی با تاکید بر اینکه ۱۷ سال آینده اربعین در فصل گرما برگزار خواهد شد، گفت: برهمین اساس به دنبال ایجاد سازه‌های موقتی نیستیم.

مرزهای داخلی و خارجی کمی تغیر کرده‌اند و در حوزه استقرار و جانمایی شهرداری‌ها باید تجدید نظر کرد. زیرساخت‌های ما در حوزه مناسب‌سازی‌ها بسیار محدود است و باید برای معلولان و جانبازانی که از این مرزها تردد می‌کنند، فکری کرد.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار