به روز شده در: ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۰
با صدور پیامی؛
سلیمانی در پیامی سالروز بازگشت پر افتخار آزادگان ایران اسلامی به میهن را به ملت شریف ایران، جامعه معزز ایثارگری استان ایلام به‌ویژه آزادگان سرافراز و خانواده‌های آنان تبریک و تهنیت گفت.
کد خبر: ۵۴۰۱۵۹
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۸ - 17August 2022

مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام سالروز بازگشت آزادگان را به میهن تبریک گفتبه گزارش دفاع‌پرس از ایلام، «مهریار سلیمانی» مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام در پیامی سالروز بازگشت پر افتخار آزادگان ایران اسلامی به میهن را به ملت شریف ایران، جامعه معزز ایثارگری استان ایلام به‌ویژه آزادگان سرافراز و خانواده‌های آنان تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام دکتر مهریار  سلیمانی به این شرح است:

بسمه تعالی
۲۶ مردادماه سال ۱۳۶۹، سالروز آغاز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، در تقویم جمهوری اسلامی ایران روزی ماندگار است که هیچگاه از ذهن و دل ملت ما فراموش نخواهد شد، چرا که یادآور ایام معطر به عطر حضور دوباره آزادمردانی است که بوی شهیدان را با خود به همراه داشتند.

آزادگان در طول جنگ تحمیلی عراق علیه ایران، پیام آوران انقلاب بودند، چرا که غریبانه و مظلومانه با الهام از مکتب انسان‏ ساز اسلام و سیره ائمه اطهار (ع)، در میان کینه توزی دشمنان و تلخ کامی دوران اسارت، تا پای جان ایستادگی نموده و توانستند دوران سخت اسارت را پشت سر نهند و شکوه آزادی و استقلال وطن را بر صحیفه درخشان ایران اسلامی ثبت کنند.

بدون تردید پیام و سیره آزادگان سرافراز که با مجاهدت و استقامت خود در دوران اسارت و در سال‌های زجر و شکنجه، توانستند در راه عهد و پیمانی که با خداوند متعال بسته بودند، تقوا و مردانگی خود را مضاعف نمایند، ندای سربلندی و شکوهمندی ملت ایران اسلامی است که برای همیشه ماندگار خواهد بود و در هر زمان و میدانی می‌توان از آن بهره جست.
اینجانب در آستانه ۲۶ مردادماه، سالروز بازگشت اسوه های مقاومت و رشادت به میهن اسلامی، ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، یاد و نام تمامی راست قامتانی که سالها در اسارت، برای حفظ و تعالی نظام جمهوری اسلامی ایستادند و سرافرازانه به میهن اسلامی بازگشتند را گرامی داشته و این روز پر افتخار را به ملت شریف ایران، جامعه معزز ایثارگری استان ایلام به‌ویژه آزادگان سرافراز و خانواده های محترم آنان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها