به روز شده در: ۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۸
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی:
سردار کریمی گفت: یکی از ابعاد خدمت‌رسانی سپاه به مردم ارائه خدمات توسط مراکز بهداشت و درمان سپاه در استان مرکزی است که سالانه بیش از ۱ میلیون نفر از مردم در این مراکز خدمات بهداشتی و درمانی دریافت می‌کنند و سپاه تمام قد در کنار مردم و خادم ملت ایران است.
کد خبر: ۵۴۰۳۶۷
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۶ - 19August 2022

ارائه یک میلیون نفر خدمات بهداشتی و درمانی در سال توسط مراکز درمانی سپاه در استان مرکزیبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از اراک، سردار سرتیپ‌دوم پاسدار «محسن کریمی» فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با حضور در منزل تعدادی از بیماران صعب العلاج خانواده سپاه از آنها عیادت کرد و ضمن آرزوی بهبودی و سلامت برای همه بیماران و خصوصا بیماران مد نظر، از نردیک در جریان وضعیت سلامت و درمان آنها و نحوه ارائه خدمات به آنها قرار گرفت.

سردار کریمی در این دیدارها با اشاره به رسالت های سپاه در امر خدمت رسانی به مردم اظهار کرد: تلاش برای پیشرفت و آبادانی کشور و در راس آنها خدمت به مردم نیاز مهم امروز است و سپاه این مهم را بسیار مورد توجه قرار داده و در راستای خدمت رسانی به مردم از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهیم کرد و شتابنده در این مسیر حرکت میکنیم.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی افزود: ظرفیت ها و انگیزه های انقلابی در کشور به برکت جوانان غیرتمند و نعمت بزرگ بسیج در کشور موج می زند و باید از آنها برای خدمت به مردم و پیشرفت و آبادانی کشور بهره گیری کرد.

سردار کریمی بیان کرد: ایران اسلامی برای رسیدن به قله های سربلندی و پیشرفت نیازمند طنین انداز شدن فرهنگ بسیج و مامیتوانیم در همه عرصه ها است و لذا قوی شدن در همه ابعاد منطق انقلاب اسلامی و مسیر سپاه است.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران پناهگاه امن ملت ایران و مستضعفین است، گفت:سپاه پاسداران خدمت رسانی بی منت به مردم را تکلیف شرعی می داند و در این مسیر از هیچ فرصتی غفلت نخواهد کرد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی افزود: یکی از ابعاد خدمت رسانی به مردم مسئله بهداشت و درمان است و سپاه همه توان و ظرفیت ها را در این راستا پای کار می آورد که نمونه آن طی دوسال بیماری کرونا بود و با روحیه جهادی حماسه های بزرگی خلق شد.

وی تأکید کرد: روحیه بسیجی در هر مقطعی مشکلات و بحران ها را درهم می شکند و بسیج‌ در مقاطع مختلف انقلاب علاوه بر اینکه تهدیدات را به فرصت تبدیل کرده موجب ارائه الگو برای مقابله با مشکلات شده که آخرین نمونه آن در بخش بهداشت و درمان طرح موفق جهادب و سلامی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بود که بیش از ۵۰ عنوان خدمت به مردم ارائه شد.

سردار کریمی ادامه داد: یکی از ابعاد خدمت رسانی سپاه به مردم ارائه خدمات توسط مراکز بهداشت و درمان سپاه در استان مرکزی است که سالانه بیش از ۱ میلیون نفر از مردم در این مراکز خدمات بهداشتی و درمانی دریافت میکنند و سپاه تمام قد در کنار مردم و خادم ملت ایران است.

وی خاطر نشان کرد: امروز توفیق عیادت از تعدادی بیماران صعب الاعلاج را داشتیم و در درجه اول از خداوند متعال برای کلیه بیماران و خصوصا بیماران صعب العلاج شفای عاجل و بهبودی کامل را داریم و برای خدمت رسانی به این عزیزان تا حد توان پای کار هستیم و خوشبختانه اقدامات خوبی توسط مرکز خدمات کارکنان سپاه به این بزرگواران انجام‌ شده که ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/ 

برچسب ها: بسیج ، بهداشت ، درمان ، خدمت ، مردم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها