به روز شده در: ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۸
مدیرکل حفظ آثار دفاع‌مقدس اردبیل خبر داد؛
«واحد» گفت: 2 هزار و 200 برنامه شاخص به مناسبت هفته دفاع مقدس در استان اردبیل با همکاری تمامی ادارات و نهادها برگزار خواهد شد.
کد خبر: ۵۴۶۳۴۵
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۳ - 22September 2022

برگزاری بیش از 2200 برنامه شاخص در هفته دفاع مقدس اردبیل

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از اردبیل، «علی واحد» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل در نشست خبری دبیر ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس استان اردبیل در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این روزها نیاز اصلی جامعه ما جهاد تبیین است و در آستانه فرارسیدن هفته دفاع مقدس تأکید می‌کنم که نشر ارزش‌های دفاع مقدس جز با جهاد تبیین ممکن نیست.

وی گفت: در عرصه اطلاع رسانی، رسانه ها باید جهت ساز و هدفدار باشند و در حوزه دفاع مقدس طوری عمل کنند که به معاندین و دشمنان اجازه ندهند دفاع مقدس عاشورایی ملت ایران در برابر استکبار جهانی تحریف شود و در سایه جهاد تبیین است که جای شهید  و جلاد و خادم و خائن هیچ گاه عوض نمی شود.

واحد متذکر شد: روز شمار هفته دفاع مقدس امسال به این ترتیب است که: ۳۱ شهریور با نام پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت، اول مهر با نام معنویت، زنان، خانواده و سلامت، دوم مهر به نام ولایتمداری، جوانان، علم و دانش‌پژوهی سوم مهر به نام شهیدان، جانبازان، آزادگان، صلابت و فخر آفرینی، چهارم مهر به نام دفاع همه جانبه، اصناف و سربازان، پنجم مهر به نام وحدت ملی، بصیرت، دشمن شناسی و استکبارستیزی، ششم مهر به نام نیرو‌های مسلح، بسیجیان، جهادگران و روحانیون و روزگار این هفته هفتم مهر فرماندهان، عزتمداران و حماسه آفرینان نام‌گذاری شده است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل گفت: 2 هزار و 200 برنامه شاخص به مناسبت هفته دفاع مقدس در استان اردبیل با همکاری تمامی ادارات و نهادها برگزار خواهد شد.

انتهای خبر/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها