به روز شده در: ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۹
فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 88 زرهی زاهدان:
امیر سرتیپ‌ «احمدی افشار» گفت: وحدت و انسجام با رهنمودهای رهبر انقلاب اسلامی محقق می‌شود که نتیجه آن مقاومت و ایستادگی ایران در جهان است.
کد خبر: ۵۴۶۵۰۲
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۰ - 21September 2022

ما امروز وحدت و انسجام را در سایه رهنمودهای حکیمانه رهبر انقلاب داریمبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از زاهدان، آیین تکریم از هشت هزار پیشکسوت دفاع مقدس صبح امروز با حضور فرماندهان، مسئولان استانی و رزمندگان دفاع مقدس در حسینیه عاشقان ثارالله زاهدان برگزار شد.

امیر سرتیپ‌ «مهدی احمدی افشار» فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 88 زرهی زاهدان در این مراسم اظهار داشت: وحدت و انسجام با رهنمودهای رهبر انقلاب اسلامی محقق می‌شود که نتیجه آن مقاومت و ایستادگی ایران در جهان است.

وی افزود: هفته دفاع مقدس فرصتی است برای آنکه بدانیم در برابر تهدیدهای دشمن توانستیم با ایستادگی و مقاومت دشمنان را به ذلت کشیدیم.

امیر احمدی افشار ادامه داد: بسیج، ارتش، سپاه در کنار هم قرار گرفتند و تحت فرمان راحل درسی به صدام و حامیان آنها دادند که تا سال‌های سال باقی خواهد ماند.

این مسئول بیان کرد: دنیا فکر می‌کرد که اگر روزی شرق و غرب کنار هم بایستند می‌توانند با حمایت از رژیم بعث انقلاب اسلامی را به شکست برسانند. مردم و نیروهای مسلح پیروزی های بزرگی در هشت سال دفاع مقدس به دست آوردند و برگ های زرینی را ثبت کردند.

وی گفت: ایستادگی هشت ساله سد محکمی برای همه توطئه‌های آینده بوده و هست این هشت سال بازدارندگی بزرگی برای دشمنان بود. جامعه امروز ما یک جامعه متعهد و منسجم و در کنار نیروهای مسلح ما سد محکمی در برابر دشمنان است.

در پایان مراسم از خانواده معظم شهدا و رزمندگان دفاع مقدس تقدیر شد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها