به روز شده در: ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۸
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌شرق ارتش:
«غلامعلیان» گفت: ارتش، سپاه و نیروی انتظامی بازوان پرتوان رهبر معظم انقلا اسلامی هستند و امروز بیش از هر زمانی در آمادگی کامل بوده و مقابل دشمن ایستاده‌اند.
کد خبر: ۵۴۶۷۱۰
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۰ - 22September 2022

نیروهای مسلح بیش از هر زمانی در آمادگی کامل هستند

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از کرمان، سرتیپ دوم ستاد «امیر غلامعلیان» فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌شرق ارتش صبح امروز در آیین رژه هفته دفاع مقدس در کرمان با تبریک چهل و دومین سالگرد دفاع مقدس و تسلیت ایام عزاداری پایان ماه صفر اظهار داشت: دفاع مقدس دفاع قهرمانانه ملت ایران در مقابل رژیم بعث عراق بود.

وی با بیان اینکه دشمن تصور می‌کرد در مدتی کوتاه می‌تواند نظام مقدس جمهوری اسلامی را براندازد، گفت: با وجود همه این تصورات و نقشه‌های دشمن، خاک ایران به اشغال عراق در نیامد.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌شرق ارتش ادامه داد: اگر دشمن در سال 59 دچار اشتباه محاسباتی در ارتباط با نظام جهموری اسلامی شد، امروز به او نصیحت می‌کنیم دیگر دچار این خطای راهبردی نشود.

این مسئول با بیان اینکه ما با هر تهدیدی بلافاصله وارد عمل می‌شویم و آن تهدید را دور می‌کنیم، افزود: در حفاظت از جمهوری اسلامی ایران با احدی شوخی نداریم.

‌غلامعلیان با اشاره به اینکه ارتش، سپاه و نیروی انتظامی بازوان پرتوان مقام رهبر معظم انقلاب اسلامی به‌عنوان فرماندهی کل قوا هستند، بیان کرد: امروز نیروهای مسلح کشور بیش از هر زمانی در آمادگی کامل هستند و مقابل دشمن ایستاده‌اند.

وی با بیان اینکه نیروهای مسلح کشور مصداق بارز اشداء علی الکفار رحماء بینهم هستند، گفت: ارتش همانگونه که در کنار مردم است و به آنها خدمت می‌کند در مقابل دشمن با تمام توان و تا پای جان ایستاده است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار