فرمانده تیپ ۴۰ متحرک هجومی ارتش:

دفاع از مرز و بوم و حیثیت کشور بیش از هر موضوع دیگری حائز اهمیت است

سرهنگ «همتی» گفت: دفاع از مرز و بوم و حیثیت کشور بیش از هر موضوع دیگری حائز اهمیت است و در این راستا پیام هفته دفاع مقدس کسب عزت برای ملت و شکست هیمنه دشمنان است.
کد خبر: ۵۴۶۸۱۰
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۶ - 22September 2022

نیروهای مسلح با اقتدار خود نشان دادند که ملت ایران همیشه بیدار است

به گزارش دفاع‌پرس  از اردبیل، سرهنگ ستاد «داود همتی» فرمانده تیپ 40 متحرک هجومی نزاجا ظهر امروز (پنجشنبه) در رژه نیروهای مسلح اردبیل اظهار داشت: رژه اقتدار و صلابت در خیابان‌های اردبیل برگزار شد و نیروهای مسلح اقتدار و عظمت ملت ایران اسلامی را با وحدت و همدلی به نمایش گذاشتند و از مرز و بوم و حیثیت کشور دفاع کردند و به دنیا نشان دادند که ملت ایران همیشه بیدار است.

وی عنوان کرد: دفاع از مرز و بوم و حیثیت کشور بیش از هر موضوع دیگری حائز اهمیت است و در این راستا پیام هفته دفاع مقدس کسب عزت برای ملت و شکست هیمنه دشمنان است که بعد از 43 سال این آرایش اقتدار و عظمت پابرجاست و در این زمینه جانفشانی رزمندگان اسلام در سنگرهای مختلف به ویژه دفاع از مرزهای کشور زبانزد عام و خاص است.

همتی ادامه داد: نیروهای مسلح در هر سنگری آماده و مقتدرانه حاضر هستند و در این زمینه ارتش مردمی و ولایتمدار همچون دهه‌های گذشته در سلحشوری‌ها حاضر و آماده است و تیپ 40 ارتش در دو سال اخیر توانسته با ساز و برگ نظامی حمایت مردمی در صحنه سلحشوری‌ها حاضر و آماده عمل کند.

وی تصریح کرد: حمایت مردم در سخت‌ترین نقاط مرزی کشور با صف‌آرایی‌ها صلابت و قدرت ملت ایران را به اثبات رسانده و در این زمینه به دشمنان انقلاب اسلامی اجازه نخواهیم داد تا کوچک‌ترین تحرک علیه امنیت این کشور انجام دهند.

فرمانده تیپ 40 متحرک هجومی ارتش افزود: نیروهای مسلح ایران درس‌آموختگان مکتب حسینی هستند و از این مکتب حسینی شهدایی همچون صیاد شیرازی‌ها و سلیمانی‌ها آسمانی شدند و جوانان غیور جای آن‌ها را پر می‌کنند.

همتی گفت: دفاع از ولایت خط قرمز نیروهای مسلح است و عده‌ای در تلاش هستند تا ارکان اصلی را مخدوش کنند و در حالی که نیروهای مسلح و آحاد مردم آماده هستند دفاع از خط ولایت و رهبری با جان و دل ادامه دارد و در این زمینه تامین امنیت مرزها برای حصول آرامش و اطمینان کامل مبنای کار است.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار