به روز شده در: ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۸
نماینده مردم در مجلس:
کوچکی‌نژاد گفت: بیگانگان بهتر است به جای آنکه در امور داخلی جمهوری اسلامی ایران دخالت کنند، پاسخگوی جنایت‌هایشان باشند که معمولاً جنایت‌های آنان با سکوت رسانه‌ای مواجه می‌شود.
کد خبر: ۵۴۷۰۲۸
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۴ - 24September 2022

بیگانگان حق دخالت در امور ایران را ندارند

به گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، «جبار کوچکی‌نژاد» نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی اظهار داشت: ما در طول ۴۳ سال اخیر همواره شاهد دخالت‌های گاه و بیگاه بیگانگان در امور داخلی کشورمان بوده‌ایم، اما مردم ما کاملاً هوشیار و با بصیرت هستند و هرگاه بیگانگان در امور ما دخالت می‌کنند، با پاسخ کوبنده و محکم ملت ایران مواجه می‌شوند.

کوچکی‌نژاد بیان کرد: معمولاً به محض آنکه مردم ما مطالبات به حق خود در مسائل مختلف را مطرح می‌کنند، بیگانگان در مسائل مردم ما دخالت می‌کنند، اما مردم زمانی که می‌بینند دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران با طرح مطالبات مردم به دنبال دخالت در امور داخلی کشورمان هستند، مرزبندی و فاصله خودشان را با دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران نشان می‌دهند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز می‌بینیم که برخی از احزاب و گروه‌های سیاسی هم میدان‌دار شده‌اند و به دلیل حادثه‌ای که برای مهسا امینی رخ داده است، نظام جمهوری اسلامی ایران را مورد حمله و انتقاد‌های ناجوانمردانه و غیرمنصفانه خود قرار می‌دهند. این افراد باید بدانند که در بین مردم هیچ جایگاهی ندارند و مردم فاصله خود را با آنان حفظ می‌کنند.

کوچکی‌نژاد تأکید کرد: کسانی که به اموال عمومی آسیب می‌رسانند، قطعاً از مردم نیستند و مردم سعی می‌کنند صف خود را از آنان جدا کنند. مردم ما به جهانیان نشان داده‌اند که همواره با بصیرت و هوشیار هستند و اجازه نمی‌دهند بیگانگان در امور کشورمان دخالت کنند.

وی افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران قدرت کافی برای حل مسائل و مشکلات خودش را دارد و اگر کسی تخلفی کرده باشد، قطعاً با وی برخورد خواهد شد. بیگانگان حق دخالت در امور ما را ندارند و جایگاهی ندارند که درباره امور ما اظهارنظر کنند.

کوچکی‌نژاد گفت: بیگانگان بهتر است به جای آنکه در امور داخلی جمهوری اسلامی ایران دخالت کنند، پاسخگوی جنایت‌هایشان باشند که معمولاً جنایت‌های آنان با سکوت رسانه‌ای مواجه می‌شود.

منبع: مهر

انتهای پیام/ ۹۱۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار